Vaše problémy s pomalým internetovým pripojením sa skončili s týmto 4K videom Downloaderom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Your Slow Internet Connection Problem Days Are Over, With This 4K Video Downloader

Ak v živote existujú veci, ktoré neustále testujú našu trpezlivosť, musí byť na tomto zozname pomalé pripojenie na internet, po ktorom nasleduje silná dopravná zápcha. Nenávidíte to, keď sa pokúšate pozerať video online a vďaka pomalému pripojeniu sa sledovanie trojminútového videa stane záležitosťou 30 minút? Ste len na mieste, pocit, naštvaný na buffering signál občas.

Radi by ste vedeli, že teraz môžete sledovať svoje obľúbené videá a dokonca sledovať všetky kanály bez prerušenia vďaka 4K Video Downloader , Program, ktorý vám umožňuje sťahovať videá z YouTube, Vimeo a Dailymotion v rôznych formátoch a možných najvyšších rozlíšeniach, vrátane 2K a 4K.

Aplikácia tiež obsahuje šikovné funkcie, ktoré vám umožňujú obmedziť rýchlosť sťahovania; niečo, čo sa vám hodí, keď máte pomalé pripojenie na internet a ostatní používatelia sú na ňom kvôli inej práci.

Vzhľadom k tomu, že 4K Video Downloader získava videá do vášho počítača v rôznych formátoch - MP4, MKV, FLV, 3GP a môže sťahovať súbory priamo do iTunes, znamená to, že môžete tiež sledovať videá okamžite na vašom iPade alebo akomkoľvek inom tablete alebo smartfóne kdekoľvek a kedykoľvek idete! Na ceste do práce, v lietadle, pri jazde v autobuse alebo pri ležaní v posteli máte vždy prístup ku všetkým videám, ktoré sa vám páčia, v najlepšej možnej kvalite videa!

S 4K Video Downloader, môžete tiež vyskúšať nové úžasné produkty sveta videa - 360 stupňov videa! Tieto videá sa zaznamenávajú pomocou špeciálneho kamerového systému, ktorý zachytáva všetkých 360 stupňov scény a vytvára ilúziu pre diváka, ktorý je súčasťou videa. Pri sledovaní môžete uhol a perspektívu videa otáčať myšou, sledovať všetky uhly priamo v prehrávači videa na počítači.

Okrem toho môžete stiahnite si celé zoznamy videí YouTube a prihláste sa na odber kanálov YouTube priamo v rámci programu a získajte nové videá do svojho počítača ihneď po ich nahraní prostredníctvom YouTuber!

Tieto a mnoho ďalších užitočných funkcií, ktoré môžete vyskúšať so 4K Video Downloaderom.

Najprv si ho stiahnite na 4kdownload.com a spustite aplikáciu. Je úplne zadarmo a nevyžaduje registráciu! Ak máte pomalé pripojenie k internetu, prejdite do časti Predvoľby a nastavte nastavenia rýchlosti.

Potom skopírujte odkaz na video YouTube podľa svojho výberu do prehliadača a prilepte ho do 4K Video Downloader. Po analýze odkazu vyberte preferovaný formát a rozlíšenie videa a kliknite na tlačidlo „Stiahnuť“. To je všetko! Pár minút a video je na vašom počítači!

Pozerajte si ho kedykoľvek a preskúmajte ďalšie úžasné funkcie pomocou nástroja na stiahnutie videa 4K!