Pri nabíjaní sa váš MacBook Pro zahrieva? Preto by ste to mali vždy nabíjať z pravej strany

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovPoužívatelia počítačov MacBook sú známi tým, že chodia so vzduchovým vrtákom a sú príliš netrpezliví na to, aby predviedli svoj zložito navrhnutý „pracovný kôň“ so značkou Apple. neprídu lacno. Pochybnosti (hraničné rozpaky) môžete pochopiť, keď majiteľ MacBook Pro nájde na svojom počítači slabiny a nedostatky.

Môže to byť dosť stresujúce, aj keď to nemusia ľahko pripustiť. Pokúsia sa zametať veci pod koberec tak dlho, ako je to možné. Dúfajúc, že ​​ho môžu dostať do servisu starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Apple a skôr, ako sa niekto naučí, že počítač „Ivy-league“ má v skutočnosti chybu.

MacBook Pro sa počas nabíjania zahrieva

Dnešné notebooky MacBook Pro sa dodávajú s portami USB-C na oboch stranách. Tieto porty dokážu prenášať údaje aj nabíjať batériu vášho notebooku. Podľa návrhu by ste mali byť schopní pripojiť nabíjačku z ktorejkoľvek strany a nabiť počítač. V ideálnom prípade by ste sa nikdy nemali obávať žonglovania s káblami. Vďaka tomu je sieťová zásuvka umiestnená na nežiaducej strane počítača, takže si budete pohodlne sedieť.

Číta sa musí: Ako získať čo najviac zo vstupných stránok WordPressProblém nastane po pripojení nabíjačky k ľavej strane prenosného počítača MacBook Pro, počítač sa rýchlo zahreje. Ak ste mali tento problém, vedzte, že nie ste sami. Mnoho ďalších používateľov MacBook Pro malo pri nabíjaní notebookov zľava problém s vyhrievaním.

StackExchange Research hovorí, že sa neplatí z ľavej strany

Existuje výskum, ktorý urobil StackExchange, čo poukazuje na to, že notebooky Apple by mohli mať chybu so svojím nabíjacím systémom USB-C z ľavej strany. Ich výskum uvádza, že po pripojení nabíjačky USB-C na ľavej strane dôjde k prudkému nárastu teploty.

Zdá sa, že nabíjanie z ľavej strany iniciuje proces nazývaný kernel_task, ktorý potom spúšťa vysoké využitie CPU. Pretože procesor pracuje rýchlejšie a rýchlejšie, fanúšikovia takmer okamžite začnú vrieť ešte rýchlejšie. To je pravdepodobne dôvod, prečo prenosný počítač začína vydávať hluk.Výskum ďalej hovorí, že problém nastane aj vtedy, keď pripojíte adaptér USB-C-HDMI na ľavú stranu počítača MacBook Pro. Keď však pripojíte nabíjačku k portu USB-C na pravej strane, nenastanú neobvyklé teplotné výkyvy.

Je zaujímavé, že ak začnete nabíjať z ľavej strany a všimnete si prudký nárast teploty. Posunutím nabíjačky na pravú stranu sa tento problém vyrieši už za 15 sekúnd. Váš laptop sa začne ochladzovať na priemernú teplotu.

Súvisiace články: Spy na telefóne iPhone niekoho pomocou aplikácie Spy iPhoneRiešenie pre váš MacBook sa počas nabíjania zahrieva

Výskum naznačuje, že by ste mali takmer vždy nabíjať svoj laptop MacBook z pravých bočných portov USB-C. Ak musíte používať ďalšie periférne zariadenia, pripojte ich k ľavej strane, ale nabíjačku vždy pripojte k pravej strane. Tiež by ste sa mali vyhnúť tomu, aby ste nabíjačku zapojili čo najviac spolu s ďalšími periférnymi zariadeniami na pravú stranu. Ak tomu nemôžete zabrániť.

Uvádza sa tiež, že napriek tomu, že spoločnosť Apple bola o tomto probléme informovaná, spoločnosť ešte musí vydať oficiálnu správu, ktorá sa bude touto otázkou zaoberať.Obrázok Kredit: MacExpertGuide.com


Kliknutím na priečinok na Disku Google nefunguje (Oprava)