Teraz môžete hrať Counter Strike 1.6 na telefóne alebo tablete Android: Tu je postup

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Counter Strike je jednou z najpopulárnejších hier prvej osoby. Milióny ľudí si to hrajú online a navzájom si konkurujú. Ak ste fanúšikom Counter Strike a chcete si ho zahrať na svojom telefóne s Androidom, čakanie je teraz preč. Môžete vlastne nainštalovať a hrať Counter Strike na telefóne alebo tablete s Androidom, pretože úžasný vývojár vám to urobil spôsobom.

Alibek Omarev, vývojár, ktorý vytvoril Counter Strike pre Android, hovorí, že to bolo jeho želanie hrať Counter Strike hru na jeho Android tablete. To bol počiatočný motivátor. Omarev zverejnil na tablete Android video YouTube Counter Strike, ktoré sa stalo vírusovým.

Pozrite sa na oficiálna stránka Githubu pre Counter Strike 1.6 pre Android, aby ste získali všetky informácie a odkazy.

Takto môžete získať službu Counter Strike v telefóne alebo tablete s Androidom.

Na inštaláciu hry budete potrebovať kópiu CS1.6 cez Steam.

Counter Strike 1.6 pre Android je k dispozícii vo forme súboru APK. Môžeš Stiahnuť ▼ a nainštalujte súbor APK. Budete musieť použiť omp postfix Ak máte viacjadrové zariadenie, ale pozrite si našich podrobných sprievodcov tu a tu o tom, ako nainštalovať akýkoľvek súbor APK do zariadenia s Androidom. Ak nemôžete použiť omp postfix, môžete tiež použiť noomp nainštalovať. Toto je užitočné najmä pre jednojadrové zariadenia s Androidom.

Teraz by ste mali nainštalovať najnovšiu verziu systému Xash3D Android. Kliknite na toto Githubov odkaz nainštalovať.

Teraz budete musieť skopírovať priečinky Counter Strike and Valve z inštalácie Steam CS1.6 do priečinka xash na SD karte v telefóne alebo tablete s Androidom.

Prejdite do priečinka Counter Strike (Cstrike) a vymažte všetky súbory PAK, ktorých meno sa začína frázou „touch“ alebo „vgui“ v priečinku cstrike.

Teraz stačí spustiť klienta Counter Strike a hra sa spustí.

Tu je video z hry Counter Strike pre Android nahrané vývojárom. Pokiaľ ide o rýchlosť a obratnosť, nie je to veľmi ohromujúce, ale samotná myšlienka Counter Strike bežiaceho na zariadení s Androidom je dosť ohromiť ľudí.

Ak máte najnovšie zariadenie s Androidom ako Galaxy S6 alebo S7, budete mať úžasné a rýchle hranie pre Counter Strike ,