Recenzia Xiaomi Redmi Note 4G

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Recenzia Xiaomi Redmi Note 4G

Xiaomi Redmi Note ponúka vynikajúce zobrazenie a uspokojujúci výkon pri zvládnuteľnom rozpočte. Recenzia Xiaomi Redmi Note 4G je tu uvedená podrobne.

Poznámka Xiaomi Redmi je momentálne k dispozícii iba v Ázii. Cena sa v Ázii pohybuje okolo 150 až 160 dolárov.

Obsahuje obrazovku s uhlopriečkou 5,5 palca, ktorá obsahuje veľa plastov. Leží na ťažšej strane s hmotnosťou 199 g. Súprava vyzerá o niečo väčšia kvôli svojej hmotnosti v porovnaní s tenkými a elegantnými zariadeniami rovnakej veľkosti. Bolo by nespravodlivé porovnávať Xiaomi Redmi Note s špičkovými vlajkovými zariadeniami v dizajnových prvkoch.

Xiaomi Redmi Note 4G Review 2

Telefón obsahuje okrúhle rohy, ktoré dokonale padnú do vašich rúk. Zistíte, že je veľmi pohodlné držať sa pri hraní hier v režime na šírku. Plastová zadná strana sa bude cítiť trochu nepokojne kvôli odtlačkom prstov.

Xiaomi Redmi Note je poháňaný osmijádrovým procesorom MediaTek MT6592 taktovaným na 1,6 GHz. Telefón je dodávaný v dvoch verziách: jedna so 4G a druhá s pripojením 3G. Verzia 4G obsahuje vysokú RAM 2 GB, ktorá by mala stačiť na rýchle spustenie aplikácií.

Kapacita batérie je 3200 mAh a váš smartphone musí vydržať dosť dlho na jedno nabitie pre priemerné činnosti používateľov.

Smartphone obsahuje 8 GB interného úložiska, ktoré by malo stačiť pre väčšinu používateľov. Výkonní používatelia môžu stále používať externú kartu microSD až do 32 GB miesta.

Xiaomi Redmi Note sa môže pochváliť 4G FDD-LTE (1800/2100 MHz) a TDD-LTE (2600 MHz) a 3G WCDMA (850/900/1900/2100 MHz). S Xiaomi Redmi Note si môžete vychutnať vysokorýchlostný internet na sťahovanie dát za extrémne vysoké ceny.

Veľkosť obrazovky 5,5-iches obsahuje displej s rozlíšením 720p, ktorý ponúka používateľom primerane dobrú skúsenosť. Farby sú jasné a pozorovacie uhly sú tiež dobré. Sklo v hornej časti však môže spôsobovať odrazy. Nechcete, aby sa vaše tváre odrážali zakaždým, keď sa pozeráte na obrazovku.

Xiaomi Redmi Note 4G Review 3

Xiaomi Redmi Note obsahuje vynikajúcu 13MP zadnú kameru a nádherný 5MP predný strelec. Kvalita obrazu je pomerne pôsobivá. Aplikácia s fotoaparátom je pomerne jednoduchá na používanie a je veľmi dobrá na snímanie a fotografovanie. Je účinný aj pri použití v režime prasknutia.

Xiaomi Redmi Note 4G Review 4

Xiaomi Redmi Note 4G Review

Xiaomi Redmi Note spúšťa MIUI verziu 5, založenú na Android 4.4.2 KitKat. Jedná sa o úplne vlastnú verziu systému Android, ktorá predchádza dátumu Xiaomi na trhu so smartfónmi. Obsahuje už nainštalované služby Google. Ak však nenájdete obchod Google Play, môžete ho chytiť z vlastného trhu aplikácií Xiaomi.

Xiaomi Redmi Note 4G Review

Celkovo sú prvé dojmy Xiaomi Redmi Note veľmi dobré. Hardvérové ​​a softvérové ​​aspekty sú dosť pôsobivé, keď uvažujete o ich cene. Celkový výkon je oveľa lepší, ako by mohla naznačovať cena.