Sviatočné balíčky Xbox One ponúkajú hráčom bezkonkurenčnú hodnotu a výber

Hry

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovMicrosoft naďalej ponúka skvelé balíčky Xbox One, ktoré sa pripravujú na sviatky.

->

Opäť sa blížime k dovolenkovej sezóne a Microsoft chce, aby ste si zaobstarali Xbox One. Na túto sviatočnú sezónu už softvérový gigant pridáva nové balíčky Xbox, ktoré ponúkajú hráčom bezkonkurenčnú hodnotu a výber.

Tu je súhrn balíkov Xbox pre túto sviatočnú sezónu:

Vianočný balík Xbox One 1TB

Spoločnosť Microsoft sprístupnila na túto sviatočnú sezónu nový balík Xbox One, ktorý obsahuje 1 TB pevný disk za 399 dolárov. Balíček bude obsahovať aj bezdrôtový ovládač s 3,5 mm konektorom pre slúchadlá a tri hry : Gears of War: Ultimate Edition , Zriedkavé prehrávanie , a Ori a slepý les , čo je hra na stiahnutie.V tomto sviatočnom balíku Xbox One 1TB môžete očakávať:

  • Zažite pôvodné Gears of War prestavané od základov v rozlíšení 1080p, vrátane 60FPS kompetitívneho multiplayeru s 19 mapami a šiestimi hernými režimami a piatimi kapitolami kampane, ktoré neboli nikdy vydané na konzole.
  • Prístup k celej kolekcii Xbox 360 Gears of War na hranie na konzole Xbox One prostredníctvom spätnej kompatibility bez dodatočných nákladov pri hraní Gears of War: Ultimate Edition na Xbox Live do 31. decembra 2015.
  • Hrajte neuveriteľnú zbierku 30 ikonických hier s Rare Replay, od Battletoads a Banjo-Kazooie po Perfect Dark a ďalšie.
  • A ponorte sa do kriticky uznávanej akčnej plošinovky Ori and the Blind Forest.

Balík Xbox One Gears of War bude dostupný v novembri a už teraz si ho môžete predobjednať z obchodu Microsoft Store .

Balík Gears of War pre Xbox One Special Edition

Toto je ďalší balík pre fanúšika Gears of War. Tento balík obsahuje 500 GB konzolu Cirrus White a ovládač, sťahovanie celej hry Gears of War: Ultimate Edition, multiplayerový skin Superstar Cole a skorý prístup k Gears of War 4 Beta.Xbox One Special Edition Gears of War Bundle je exkluzívne dostupný vo Walmarte, bude dostupný v novembri a už teraz si ho môžete predobjednať .

Balík videohier pre Xbox One The LEGO Movie

Toto je ďalšia skvelá hodnota, ktorá zahŕňa The LEGO Movie Videogame s 500 GB konzolou Xbox One a bezdrôtovým ovládačom s 3,5 mm konektorom pre slúchadlá.

Balík LEGO bude dostupný v októbri za 349 dolárov a si môžete dnes kúpiť v obchode Microsoft Store . Balík bude dostupný v Austrálii, Kanade, Českej republike, Dánsku, Nemecku, Grécku, Hongkongu, Maďarsku, Írsku, Izraeli, Taliansku, Novom Zélande, Portugalsku, Rusku, Saudskej Arábii, Singapure, na Slovensku, v Južnej Afrike, Španielsku, Švajčiarsku. , Turecko a USABalík Xbox One Rise of the Tomb Raider

Nedávno spoločnosť oznámila aj balík Xbox One Rise of the Tomb Raider Bundle a tento balík obsahuje:

  • Konzola s 1TB pevným diskom.
  • Úplné stiahnutie veľmi očakávanej a exkluzívnej hry pre Xbox 2015 Rise of the Tomb Raider .
  • Exkluzívny balíček Tactical Survival Kit Content Pack, ktorý obsahuje nový vzhľad oblečenia a zbraní pre Laru.
  • Stiahnutie celej hry Tomb Raider: Definitive Edition, HD remake kritikmi uznávaného a oceňovaného Tomb Raidera z roku 2013.
  • Balík Xbox One Rise of the Tomb Raider Bundle bude tiež dostupný v novembri za 399 dolárov.

Balík je exkluzívne dostupný v obchodoch Microsoft Stores a Best Buy v Spojených štátoch a u zúčastnených predajcov po celom svete, s výnimkou Spojeného kráľovstva a Číny.Môžete si predobjednať Balík Xbox One Rise of the Tomb Raider z obchodu Microsoft Store . (Tento balík bude dostupný 3. novembra.)

Balík Xbox One Limited Edition Halo 5: Guardians

Pamätajte, že ak ste fanúšikom Halo, môžete tiež objednajte si Xbox One Limited Edition Halo 5: Guardians Bundle za 499 dolárov, ktorý sa začne dodávať od 20. októbra. Tento balík obsahuje 1TB Xbox One a ovládač s kovovými modrými akcentmi a vojenskými znakmi podľa vlastného dizajnu zvukových efektov inšpirovaných Spartan Locke a technológiou UNSC.

Balík konzoly Forza Motorsport 6 Limited Edition

Pre fanúšikov Forzy je tu aj Forza Motorsport 6 Limited Edition Console je prvá vlastná konzola od Xboxu s pretekárskou tematikou. Balíček obsahuje 1 TB pevný disk, zodpovedajúci bezdrôtový ovládač s pogumovanými diamantovými úchytmi a digitálnu kópiu Forza Motorsport 6. balík je teraz k dispozícii za 399 dolárov v Spojených štátoch z obchodu Microsoft Store.

Balík Xbox One Fallout 4

Nakoniec 2. októbra Microsoft predstavil piaty a posledný dovolenkový balík Xbox One. Balík Xbox One Fallout 4 Bundle obsahuje konzolu s 1TB pevným diskom, kód na stiahnutie pre Fallout 3 a samozrejme získate aj hru Fallout 4.

Balík Xbox One Fallout 4 Bundle bude dostupný 10. novembra za 399 dolárov a vy môžete predobjednajte si ho teraz z obchodu Microsoft Store .