Digitálny televízny tuner Xbox One Hauppauge je teraz v predaji v USA a Kanade

Hry

Majitelia konzoly Xbox One v Severnej Amerike si teraz môžu zakúpiť digitálny TV tuner Hauppauge pre Xbox One.

->

Bezdrôtový TV tuner od Hauppauge pre Xbox One je teraz k dispozícii na zakúpenie v USA a Kanade. Všetci sme od začiatku vedeli, že Xbox One nie je len ďalšia herná konzola, Microsoft bol veľmi jasný, že ide o all-in-one zábavné zariadenie, a už v roku 2014 spoločnosť oznámila digitálny TV tuner USB adaptér, ktorý zmení Xbox. Jeden do kompletného televízora.Tuner bol však dostupný iba v Európe, ale približne pred mesiacom spoločnosť oznámila, že rovnaká funkcia streamovania TV dorazí do USA a Kanady vďaka partnerstvu s Hauppauge a dnes je tuner bezdrôtový TV konečne dostupné v Severnej Amerike.

S adaptérom budú môcť majitelia Xbox One sledovať živé televízne vysielanie s možnosťou pozastavenia až 30 minút živého televízneho vysielania, používatelia môžu používať Snap TV s inými aplikáciami a surfovať po kanáloch pomocou senzora Kinect. Používatelia navyše môžu vysielať živé televízne vysielanie pomocou lokálnej bezdrôtovej siete Windows 10 zariadení pomocou aplikácie Xbox a pomocou aplikácie SmartGlass v systémoch iOS a Android.

The Hauppauge Digital TV Tuner pre Xbox One je možné zakúpiť na Amazone a cez Microsoft Store za 59,99 dolárov. Budete tiež potrebovať digitálnu anténu a spoločnosť Microsoft odporúča Môžem Leaf 50 . Ak si chcete kúpiť oboje, Microsoft má dohodu, ktorá zahŕňa Mohu Leaf 50 a Hauppauge Digital TV Tuner len za 99,99 dolárov , ale musíte sa poponáhľať, pretože toto je časovo obmedzená ponuka.

Zdroj Microsoft