Xbox Games with Gold na december 2022

Hry

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

 Xbox Games with Gold za december (Zdroj: Microsoft)
  • Games with Gold má na december 2022 dva nové bezplatné tituly.
  • Zoznam hier obsahuje Colt Canyon a Bladed Fury.
  • Microsoft už neponúka tituly pre Xbox 360.

Spoločnosť Microsoft odhalila ďalšie dva tituly programu Games with Gold, ktoré členovia Xbox Live Gold a Game Pass dostanú v decembri 2022. Softvérový gigant dodá hry v hodnote 34,98 USD v poslednom mesiaci roka, vrátane Colt Canyon a Bladed Fury.

Či už máte na Xbox One alebo Xbox Series X (S), počas celého decembra 2022 , dostaneš Colt Canyon (14,99 dolárov ERP). A od 16. decembra do 15. januára Bladed Fury (19,99 $ ERP) bude k dispozícii bez ďalších poplatkov.

Môžete tiež vidieť Hry z novembra 2022 tu .

Xbox Live Gold vs. Game Pass Ultimate

Xbox Live Gold vám každý mesiac poskytuje exkluzívny prístup k bezplatným hrám prostredníctvom programu „Games with Gold“. Predplatné vám navyše poskytuje plný prístup k online hrám a zľavám na hry. Vždy môžete nájsť dobré ponuky na Microsoft Store ak nie ste predplatiteľom.

Služba Xbox Game Pass Ultimate je mesačné predplatné s rovnakými výhodami ako zlaté členstvo Xbox Live. Získate však aj neobmedzený prístup k stiahnutiu a hraniu viac ako 100 vysokokvalitných hier na konzole Xbox One alebo hernom počítači so systémom Windows. Môžeš pripojiť sa k Xbox Game Pass Ultimate po tomto odkaze .

Xbox Series X a Xbox Series S

Xbox Series X je konzola novej generácie od spoločnosti Microsoft, ktorá obsahuje architektúry AMD Zen 2 a RDNA 2 a 16 GB pamäte, ponúka 12 teraflopov výpočtového výkonu, čo umožňuje až rozlíšenie 4K a hrateľnosť až 120 snímok za sekundu. Séria X stojí 499,99 dolárov a vy môžete objednajte si ho teraz na Microsoft Store .

Microsoft tiež ponúka menší Xbox Series S spolu s Xbox Series X, o niečo menej výkonnú konzolovú verziu zameranú na hry v rozlíšení 1080p a 1440p. Hrá však ďalšiu generáciu hier a stojí len 299,99 dolárov. Konzola je teraz k dispozícii a vy môžete objednajte si ho na Microsoft Store . Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý kúpiť, táto príručka vám pomôže určiť najlepšia konzola.