Vesta Woojer: jedna z najpôsobivejších herných skúseností

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

The Woojer Vest One of the Most Immersive Gaming Experiences

Poznáte ten pocit, keď stojíte pri reproduktoroch vedľa reproduktorov a cítite zvuk vo svojom tele? Vibrácie sú také intenzívne, že hudbu cítite svojimi kosťami, nielen svojimi ušami. To je presne to, čo robí vesta Woojer, ale bez zvuku, ktorý by zobudil celé okolie.

The Woojer Vest One of the Most Immersive Gaming Experiences - CopyCítiť rytmus

Vesta Woojer, predtým známa ako Woojer Ryg, vás 'cíti' hru zaslaním zvukových vibrácií do vášho tela. Izraelský tím za tým strávil dva roky vymýšľaním haptickej technológie, vďaka ktorej funguje.

Súčasťou vesty je zabudovaná 7.1-kanálová surround karta a má osem haptických zón. Hmatové prvky fungujú na permanentných magnetoch, ktoré vibrujú bez toho, aby vydávali jediný zvuk. Aj keď vytvárajú iba vibrácie, vaše telo interpretuje pocit ako účinky hlasnej hudby.

Aké to je? Keď počas počúvania hudby zavriete oči, budete mať pocit, že ste uprostred rave. Vďaka basu, ktorý prechádza cez vaše telo, sa okamžite chcete tancovať.

Táto súprava je vynikajúca, ak ste audiofil, ale hrá sa tam, kde sa jej potenciál skutočne prejavuje. Keď vyrazíte z lietadla v Battle Royale, cítite na vašich pleciach remorkér. Cítite spätný ráz každého výstrelu. Cítite skoky a beží na nerovnom teréne.

Spárujte Woojer Vest s VR headsetom, získajte nejaké RedBull, najmite spisovatelia na mieru zvládnuť svoje záležitosti na vysokej škole a úplne sa ponoriť do svojho obľúbeného virtuálneho sveta. Vesta podporuje všetky herné platformy a väčšinu VR náhlavných súprav. Funguje dobre po vybalení z krabice: stačí ho nabiť, zapojiť a užiť si až 8 hodín neuveriteľných hier.

A čo cena?

Táto skvelá skúsenosť prichádza za cenu. Celý súbor stojí 699 dolárov, zatiaľ čo ľahšia verzia, Vest Edge je k dispozícii za 349 dolárov na Kickstarter ,


Prečo šifra a videohry idú ruka v ruke