Ako zakázať UEFI Secure Boot vo Windows 8 a Windows 8.1

Ako vypnúť UEFI Secure Boot vo Windows 8 a Windows 8.1? Najnovšie počítače s nainštalovaným systémom Windows 8 alebo 8.1 obsahujú namiesto systému BIOS UEFI. U

Ako zrýchliť pomalý počítač so systémom Windows 10

V porovnaní s počítačmi, ktoré prišli a stále používajú systém Windows 7, sú počítače so systémom Windows 10 podstatne rýchlejšie. To preto, že v priebehu rokov, hardvér a softvér PC

Aktualizujte program Microsoft Word ASAP a získajte bezpečnostnú opravu, ktorá vás ochráni pred škodlivým softvérom Dridex

Cez víkend sa objavila správa o zraniteľnosti v programe Microsoft Word, ktorá sa objavuje cez víkend a ktorú podvodníci používajú na odcudzenie vášho bankového účtu.

Používatelia systému Windows 7 dostávajú chybu 80248015 pri pokuse o aktualizáciu

Používatelia hlásia chybu 80248015, ktorá sa pokúša aktualizovať Windows 7 a Windows Server 2018, a spoločnosť Microsoft ešte nezaviedla opravu.

Ako pridať príkazový riadok späť do ponuky Power User v systéme Windows 10

Ak PowerShell nie je pre vás, použite túto príručku na pridanie príkazového riadka späť do ponuky Power User (Windows + X) v systéme Windows 10.

Ako pridať hodiny do ponuky Štart v systéme Windows 10

Do ponuky Štart systému Windows 10 môžete pridať hodiny s rôznymi časovými pásmami a v tejto príručke sa dozviete, ako vykonať túto úlohu.

Ako pridať Editor zásad skupiny do systému Windows 10 Home

Túto príručku použite na pridanie Editora zásad skupiny (gpedit.msc) do systému Windows 10 Home a Windows 10 Starter, Windows 7 alebo Windows 8.1.

Ako správne pridať sieťový zdieľaný priečinok do knižníc v systéme Windows 10

Zobrazuje sa vám chybové hlásenie pri pokuse o pridanie namapovanej jednotky do knižnice? Potom použite túto príručku na vyriešenie problému v systéme Windows 10 a predchádzajúcich verziách.

Ako automaticky odstrániť súbory v priečinku Stiahnuté súbory v systéme Windows 10

Windows 10 dokáže automaticky odstraňovať nevyžiadané súbory v priečinku Stiahnuté súbory — Tu je vysvetlené, ako túto funkciu povoliť.

Ako sa vyhnúť problémom s inštaláciou Windowsu 10 verzie 1809 (aktualizácia z októbra 2018)

Aktualizácia systému Windows 10 z októbra 2018 (verzia 1809): Kroky na vyriešenie bežných problémov, plán vrátenia a tipy na úspešnú inováciu.

Ako sa vyhnúť problémom s inštaláciou aktualizácie Windows 10 z apríla 2018 (verzia 1803)

Pomocou týchto krokov sa vyhnete problémom a chybám pri inštalácii aktualizácie Windows 10 z apríla 2018 (verzia 1803) do počítača po jej vydaní 30. apríla 2018. V tejto príručke nájdete kroky na vyriešenie bežných problémov, plán vrátenia a tipy na úspešnú inováciu.

Ako sa vyhnúť problémom so získaním aktualizácie Windows 10 Creators Update

Pri inštalácii aktualizácie Windows 10 Creators Update sa môžu vyskytnúť chyby a iné problémy, ale môžete to urobiť, aby ste sa vyhli problémom počas inštalácie.

Ako sa vyhnúť problémom pri inštalácii aktualizácie Windows 10 Fall Creators Update

Postupujte podľa týchto krokov, aby ste sa vyhli problémom a chybám pri inštalácii aktualizácie Windows 10 Fall Creators Update (verzia 1709) do počítača.

Staňte sa technologickým hrdinom a použite BootMed na vyriešenie mnohých problémov so systémom Windows

Ďakujem Jake za tip! Ak máte tip alebo trik, o ktorý by ste sa chceli podeliť so všetkými, pošlite ho sem! Mám tento tip od Jakea, jedného z našich

Ako skryť ponuku Štart „zoznam aplikácií“ v systéme Windows 10

Windows 10 pridáva novú možnosť, ktorá vám umožní skryť zoznam všetkých aplikácií v ponuke Štart, a tu je návod, ako túto novú možnosť povoliť.

Ako funguje aktivácia v systéme Windows 10: Digitálna licencia vs. kód Product Key

Ak nemôžete aktivovať Windows 10, tu je niekoľko dôležitých zdrojov na pochopenie digitálneho oprávnenia a kódu Product Key a všetkých rôznych scenárov aktivácie.

Ako pridať štvrtý stĺpec dlaždíc do ponuky Štart v systéme Windows 10

Takto môžete pridať štvrtý stĺpec dlaždíc do ponuky Štart v systéme Windows 10 a nová aktualizácia podporuje až 2 048 dlaždíc v ponuke Štart.

Ako zakázať obrázok na pozadí prihlasovacej obrazovky v systéme Windows 10

Windows 10 oficiálne podporuje možnosť zakázať predvolené pozadie prihlasovacej obrazovky v OS, budúca aktualizácia môže zahŕňať zmenu...

Ako pridať Windows Media Center späť do systému Windows 10

Tu sú pokyny krok za krokom na pridanie aplikácie Windows Media Center späť do systému Windows 10, pretože spoločnosť ukončuje svoj zábavný softvér...

Ako opraviť pomalé bezdrôtové pripojenie Surface Pro 4

Ak váš Surface Pro 4 trpí pomalým bezdrôtovým pripojením k internetu, môžete vyskúšať túto opravu, kým spoločnosť Microsoft nevydá aktualizáciu pre adaptér bezdrôtového ovládača.