Tip na cenu Windows 8 System Builder: Pripravený na zostavenie vlastného nového počítača

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

->

Toto je dobrá správa, ak ste jedným z tých detí, ktoré si vždy zostavujú vlastné počítače. Microsoft nastavuje cenu za tvorcu systému Windows 8 pod 100 dolárov. Táto správa prichádza asi mesiac po tom, čo softvérový gigant odhalil zmeny licenčnej zmluvy pre Windows, ktorá zahŕňala aj úpravu, ktorá ľuďom umožní kúpiť si rovnakú verziu Windows OEM, akú vyrábajú PC pomocou Licencia na osobné použitie pre System Builder licenciu.

Táto správa pochádza z ZDNet.com a tiež poznamenáva, že verzia Windows 8 bude začínať tesne pod 100 $. Na druhej strane Windows 8 Pro bude o niečo drahší, približne o 20 až 40 dolárov vyšší.

Navyše článok poukazuje aj na to, že aktuálna cena za Verzia na tvorbu 64-bitového systému Windows 7 Home Premium stojí iba 90 dolárov - to je o 39 dolárov menej oproti predchádzajúcej cene a Verzia na tvorbu 64-bitového systému Windows 7 Professional teraz stojí približne 130 USD , čo je približne o 50 dolárov lacnejšie oproti predchádzajúcej cene.

Ako sme už predtým zverejnili, softvérový gigant pokračuje v pláne ponúkať maloobchodný balík aktualizácie na Windows 8 za 69,99 USD pri uvedení na trh 26. októbra – cena sa nezmení do 31. januára 2013 –. Stiahnuteľná verzia aktualizácie bude tiež k dispozícii za 39,99 USD alebo za 14,99 USD pre používateľov, ktorí si zakúpili nový počítač a registrovaný od 2.6.2012.

Staviate si vlastné počítače alebo kupujete stolný počítač/laptop od výrobcov? Povedzte nám, radi by sme to vedeli.

Zdroj ZDNet.com cez Neowin.com