Windows 11 zostava 25330 vychádza na Kanárskych ostrovoch

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

 Windows 11 zostava 25330
  • Windows 11 zostava 25330 sa teraz uvádza na trh na Kanárskych ostrovoch.
  • Aktualizácia prináša vizuálne zmeny v aplikácii Nastavenia a rôzne vylepšenia.

Spoločnosť Microsoft sprístupňuje Windows 11 zostavu 25330 pre počítače zaregistrované v kanáli Canary Channel Program Windows Insider . Ide o menšiu aktualizáciu, ktorá však zahŕňa rôzne vylepšenia a niekoľko vizuálnych zmien.

Zostava 25330 pre Windows 11, podľa oficiálnych zmien , predstavuje prepracovanú stránku „Koleso“ v časti „Bluetooth a zariadenia“, aby zodpovedala novému dizajnovému jazyku Windowsu 11. Tento let tiež predvolene otvorí nástroj na vystrihovanie pri stlačení klávesu „Print Screen“ na klávesnici a prináša vylepšenia pre Windows Sandbox, vzdialenú plochu a BitLocker a teraz môžete odinštalovať aplikáciu Fotoaparát.

Okrem toho Windows 11 build 25330 umožňuje novú verziu aplikácie Microsoft Store s rôznymi vylepšeniami, vrátane možnosti inštalovať bezplatné aplikácie a hry z výsledkov vyhľadávania, nový dizajn pri nákupe aplikácií a hier a nové rozhranie pre aplikáciu v aplikácii. dialógové okno hodnotenia.

Zmeny v zostave Windows 11 25330

Toto sú všetky nové zmeny a vylepšenia pre najnovšiu verziu systému Windows 11 na Kanárskych ostrovoch.

V rámci vylepšení aplikácie Nastavenia, počnúc zostavou 25330, stlačením tlačidla Tlačidlo „Print Screen“. na klávesnici predvolene otvorí nástroj na vystrihovanie.

Aj stránka „Wheel“, ktorá obsahuje nastavenia pre zariadenia ako Surface Dial v sekcii „Bluetooth & devices“, zodpovedá novému dizajnovému jazyku Windows 11.

 Aktualizácia kolies systému Windows 11
Aktualizácia Windows 11 Wheel (Zdroj: Microsoft)

Ak zmeníte primárne tlačidlo myši pod nastavenie > Bluetooth a zariadenia > Myška , Windows Sandbox bude teraz nasledovať toto nastavenie.

Okno nastavenia pripojenia vzdialenej pracovnej plochy (mstsc.exe) bolo aktualizované tak, aby vyhovovalo nastaveniam mierky textu pod nastavenie > Prístupnosť > Veľkosť textu . V prípadoch, keď je mierka textu veľmi veľká, zobrazí sa posuvník.

Pri použití Šifrovanie BitLocker v systéme Windows 11 , teraz môžete minimalizovať dialógové okno priebehu šifrovania a v prípade potreby môžete odinštalovať aplikáciu Fotoaparát.

Nakoniec, pre zariadenia zaregistrované v kanáli Dev alebo Canary Channel prichádza aktualizácia aplikácie Microsoft Store s možnosťou inštalovať bezplatné aplikácie a hry z výsledkov vyhľadávania umiestnením kurzora myši na iný produkt a kliknutím na tlačidlo „Inštalovať“. Pri nákupe aplikácií a hier tiež nájdete nový dizajn a nové rozhranie pre dialógové okno hodnotenia v aplikácii.

 Nové používateľské rozhranie obchodu Microsoft Store
Microsoft Store nové používateľské rozhranie (zdroj: Microsoft)

Nainštalujte zostavu 25330

Ak si chcete stiahnuť a nainštalovať Windows 11 build 25330, zaregistrujte svoje zariadenie do Kanársky kanál pomocou nastavení programu „Windows Insider Program“ v časti „Windows Update“.

Po zaregistrovaní počítača do programu si môžete stiahnuť zostavu 25330 z nastavení „Windows Update“ kliknutím na 'Skontroluj aktualizácie' tlačidlo. Budete však potrebovať zariadenie, ktoré spĺňa minimálne systémové požiadavky ak chcete získať aktualizáciu, ak ste novým používateľom programu Windows Insider.