Windows 10: „Nástroj na obnovenie systému Windows Phone“ pripravený na stiahnutie

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov->

Telefóny sú dôležitejšie ako počítače v tom zmysle, že väčšina z nás má iba jeden z nich a bude tragické, ak si svoj telefón pri testovaní nového Windows 10 Technical Preview zničíte. Aj keď bola nová verzia systému Windows 10 pre telefóny dôkladnejšie testovaná ako verzia pre stolné počítače, stále sa na nej pracuje a sú s ňou spojené riziká, pretože sa očakávajú takéto chyby a iné problémy.

Okrem chýb a iných problémov, ktoré sa môžu objaviť počas testovania nového softvéru, Microsoft tiež varuje, že technický náhľad nie je ani zďaleka dokončený a má veľa známych problémov. Hoci spoločnosť Microsoft zdokumentovala riešenia mnohých problémov, spoločnosť vytvorila aj nový nástroj s názvom Nástroj na obnovenie systému Windows Phone ktoré používateľom pomôžu obnoviť predchádzajúci obrázok podľa potreby, ak ste telefón zablokovali.

Teraz, ak váš telefón začne mať problémy so systémom Windows 10, môžete si stiahnuť súbor Windows Phone Recovery Tool verzia 1.0.4.0 zo stránky Microsoft Mobile Devices.

Tento nástroj je počítačová aplikácia, ktorú je možné nainštalovať v systémoch Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10. Na obnovenie stačí nainštalovať aplikáciu, pripojiť váš Windows Phone pomocou kábla USB a jednoducho postupovať podľa pokynov na obrazovke inštrukcie.to je veľmi dôležité poznamenať, že pomocou Nástroj na obnovenie softvéru odstráni všetok obsah uložený v telefóne vrátane aplikácií a hier, textových správ, histórie hovorov, hudby, telefónu a všetkého ostatného. Urobíte čistú inštaláciu predchádzajúceho operačného systému. Ak to čítate predtým, ako ste sa rozhodli inovovať na Windows 10 preview pre telefóny, vytvorte si zálohu náhlavnej súpravy tak, že prejdete na nastavenie , zálohovanie .

Windows Phone Recovery Tool funguje na všetkých telefónoch Nokia Lumia a Microsoft Lumia so systémom Windows Phone 8 alebo novšími verziami. Spoločnosť Microsoft však odporúča, aby telefóny značky Nokia používali nástroj Lumia Software Recovery Tool.

Z tohto môžete nájsť všetky informácie na obnovenie zablokovaného Windows Phone Stránka pomocníka spoločnosti Microsoft .