Stiahnutie aktualizácie Windows 10 Creators Update pomocou nástroja Media Creation Tool

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Stiahnutie aktualizácie Windows 10 Creators Update pomocou nástroja Media Creation Tool

Aktualizáciu Windows 10 Creators Update môžete teraz nainštalovať manuálne pomocou nástroja Media Creation Tool – tu je návod, ako to urobiť.

->

Microsoft vyrába Aktualizácia Windows 10 Creators Update k dispozícii na manuálnu inštaláciu pred oficiálnym vydaním. Ak nemôžete čakať do aprílového opravného utorka, aby ste získali novú verziu operačného systému prostredníctvom služby Windows Update, teraz je možné inovovať na verziu 1703 pomocou nástroja Media Creation Tool.

Nástroj na vytváranie médií je k dispozícii pre stiahnuť z webovej stránky podpory spoločnosti Microsoft a umožňuje vám stiahnuť si inštalačné súbory najnovšej verzie Windows 10 manuálne s možnosťou buď vykonať inováciu na mieste alebo čistú inštaláciu operačného systému (alebo vytvoriť súbor ISO).

Okrem toho môžete nástroj použiť na vytvorte zavádzacie médium USB , ktorý môžete použiť na spustenie počítača a inštaláciu aktualizácie Windows 10 Creators Update.

Okrem nástroja na vytváranie médií sprístupnil aj Microsoft Windows 10 verzie 1703 prostredníctvom asistenta aktualizácie , ktorý funguje veľmi podobne ako nástroj na vytváranie, ale môžete vykonať iba inováciu na mieste.

Spoločnosť Microsoft plánuje začať so zavádzaním novej aktualizácie 11. apríla, ale nezabudnite, že potrvá mesiace, kým aktualizáciu dostane každé zariadenie. Spoločnosť bude aktualizovať novšie zariadenia, ktoré boli testované na fungovanie s aktualizáciou Creators Update, a potom bude aktualizácia pokračovať v zavádzaní na ďalšie zariadenia.

Po manuálnej inštalácii aktualizácie Windows 10 Creators Update do svojho zariadenia pomocou nástroja Media Creation Tool získate prístup k novej sade funkcií vrátane novej podpory 3D a zmiešanej reality, vylepšení Microsoft Edge, 4K hrania a integrácie Beam pre vysielanie v hre. , vylepšenia Cortana a ponuky Štart a oveľa viac.

Všetky nové funkcie a zmeny zahrnuté v aktualizácii Windows 10 Creators Update si môžete pozrieť tu .

Ak si chcete stiahnuť súbor ISO aktualizácie Windows 10 Creators Update, pomocou tohto triku môžete nástroj na vytváranie médií preskočiť .