Windows 10 zostavenie 17133 vedúce k vydaniam Spring Creators Update

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Keď sa blíži oficiálne spustenie aktualizácie Spring Creators Update, Microsoft posúva zostavu 17133 do Fast ringu pre Windows 10 PC zapísané do Fast ringu.

->

Microsoft teraz uvádza na trh Windows 10 zostavenie 17133 pre počítače zaregistrované v Fast ringu. Toto je menšia aktualizácia, ale ide o významné vydanie, pretože podľa predchádzajúcej správy ide o zostavu, ktorá sa považuje za finálnu zostavu (známu aj ako vydanie pre výrobcu (RTM)), ktorá sa nakoniec dostane pre každého ako aktualizácia Spring Creators Update .

Windows 10 zostava 17133 , podľa spoločnosti dodáva iba tri opravy na riešenie problémov s BitLockerom, rozlíšením a Microsoft Edge. Okrem toho, ako sa očakávalo, tento let neobsahuje žiadne známe problémy.

Aj keď nás od konečného vydania delia len niekoľko dní, Microsoft stále nezdieľa presný dátum vydania ani oficiálny názov. Očakávame však, že nová verzia bude oficiálne spustená počas aprílového opravného utorka spoločnosti Microsoft, ktorého uvedenie na trh je naplánované na 10. apríla 2018, a pod marketingovým názvom Spring Creators Update.

Kompletnú sadu vylepšení pre Windows 10 Insider Preview build 17133 si môžete pozrieť na stránke Blog Windows . Ak vám to uniklo, všetky zmeny pre Windows 10 build 17128 si môžete prečítať v tomto článku .

Sťahuje sa Windows 10 zostava 17133

Hoci neexistujú žiadne súbory ISO pre Windows 10 zostava 17133, aktualizácia je k dispozícii okamžite prostredníctvom rýchleho prstenca pre počítače. Táto ukážková zostava sa stiahne a nainštaluje automaticky do vášho zariadenia, ale aktualizáciu si môžete kedykoľvek vynútiť z nastavenie > Aktualizácia a zabezpečenie > aktualizácia systému Windows a kliknutím na Skontroluj aktualizácie tlačidlo.

Môžete si tiež pozrieť tieto zdroje: