Súbory ISO zostavy 10565 systému Windows 10 sú teraz pripravené na stiahnutie

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Microsoft dodáva ISO súbory pre najnovšiu zostavu Windowsu 10 na Fast ring, takže používateľ môže otestovať nový proces aktivácie.

->

Spoločnosť Microsoft nedávno vydala Windows 10 build 10565 do rýchleho okruhu aktualizácií, ktoré si používatelia musia stiahnuť pomocou služby Windows Update. Dnes však Gabriel Aul spoločnosti Microsoft oznámil na Twitteri, že používatelia si teraz môžu stiahnuť súbory ISO.

Aul hovorí, že aj keď spoločnosť Microsoft neponúka sťahovanie súborov ISO pre zostavy, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Fast ringu, spoločnosť zvažovala sprístupniť inštalačné súbory na stiahnutie, aby pomohla používateľom otestovať nový aktivačný mechanizmus.

Ak ste to zmeškali, s vydaním Windows 10 build 10565 softvérový gigant tiež oznámil, že používatelia budú môcť odteraz používať svoj už aktivovaný produktový kľúč Windows 7, Windows 8 alebo Windows 8.1 počas procesu čistej inštalácie, čo eliminuje používatelia musia pred vykonaním čistej inštalácie prejsť procesom inovácie.

@GabeAul Zvyčajne nerobíme ISO pre zostavy Fast Ring, ale počuli sme spätnú väzbu, že by to pomohlo vyskúšať nové cesty aktivácie.

- Gabriel Aul (@GabeAul) 15. október 2015

Zatiaľ čo nové aktivačné pravidlá sú dostupné len pre Insiderov so systémom Windows 10 build 10565 alebo novším, spoločnosť plánuje sprístupniť nové zmeny pri vydaní Windows 10 Threshold 2 , ktorý by mal prísť v novembri.

Zdroj Microsoft