Windows 10 zostava 10240 je teraz k dispozícii na stiahnutie

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Microsoft dodáva Windows 10 zostavenie 10240, pravdepodobne vydanie pre výrobné zostavy, do rýchlych a pomalých kruhov, ale neexistujú žiadne súbory ISO na stiahnutie.

->

Dňa 15. júla 2015 spoločnosť Microsoft sprístupňuje Windows 10 zostavenie 10240 pre rýchly aj pomalý okruh. Hoci to spoločnosť oficiálne neoznámila, zostava 10240 je jednou z verzií, ktoré sa už považujú za Windows 10 RTM .

Windows 10 zostava 10240 prináša vylepšenia a vylepšenia oproti poslednej verejnej ukážke, ale nezahŕňa žiadne významné vizuálne zmeny. V tomto bode je všetko o oprave chýb a stabilite operačného systému pre vydanie z 29. júla. Je tu však malá zmena, v tejto zostave Microsoft odstraňuje vodoznak, ale môžete ľahko zistiť, ktorú verziu používate, zadaním víťaz vo vyhľadávacom poli na paneli úloh.

Spomedzi nových zmien v tejto zostave robí Microsoft rôzne vylepšenia v Microsoft Edge. Podľa spoločnosti optimalizovala výkon a na tejto zostave je Microsoft Edge lepší ako Chrome a Safari v ich vlastných benchmarkoch JavaScript:

  • Na WebKit Sunspider je Edge o 112 % rýchlejší ako Chrome
  • Na Google Octane je Edge o 11 % rýchlejší ako Chrome
  • Na Apple JetStream je Edge o 37 % rýchlejší ako Chrome

Microsoft Edge je v systéme Windows 10 zostava 10240 mimoriadne rýchly Tweet Citát

Spoločnosť tiež hovorí, že vývojári pracujúci na Windowse 10 budú mať možnosť konečne nahrať svoje univerzálne Windows aplikácie do Windows Dev Center pomocou nástrojov Windows 10 v produkčnej kvalite 29. júla.

Nová aktualizácia je k dispozícii okamžite, ale iba pre Windows Insiderov prihlásených pomocou konta Microsoft a prostredníctvom služby Windows Update, takže až do odvolania už žiadne súbory ISO na stiahnutie. Spoločnosť musí pokračovať v testovaní procesu inovácie, takže potrebuje, aby každý testoval proces inovácie pomocou služby Windows Update.

Tu je predchádzajúce video zvýrazňujúce všetky najnovšie zmeny:

Zdroj Microsoft