Kto sleduje vaše príbehy Instagramu: Zisťovanie poradia divákov príbehov Instagramu

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Príbehy Instagramu sú o honosných fotografiách a videách. Platforma je plná stalkerov. A ako šialene zvedavé bytosti chceme zistiť, kto si pozrel naše Instagramové príbehy. Chceli ste niekedy zistiť, kto sleduje vaše Instagramové príbehy? Vytvorený Instagram je ľahké zistiť, kto si prezeral vaše fotografie na Instagrame. Instagram zobrazuje zoznam všetkých divákov, ktorí videli vaše príbehy Instagramu. Skutočnou otázkou však je, v akom poradí je tento zoznam usporiadaný. Poradie divákov Instagramu bolo témou mnohých diskusií. Niektorí hovoria, že zoznam objednávok prehliadača Instagram je založený na najnovších zobrazeniach. Ak napríklad Adam práve navštívil vaše príbehy Instagramu, v zozname prehliadačov príbehov Instagramu bude Adam na vrchu. Niektorí hovoria, že zoznam je zoradený podľa počtu návštev.

Mnoho expertov na sociálne médiá vykonalo niekoľko experimentov, aby zistilo poriadok divákov Instagramu. Ukazuje sa, že zoznam divákov je založený na počte návštev. Osoba, ktorú vidíte v hornej časti zoznamu divákov príbehov Instagramu, je teda tá, ktorá vaše príbehy navštevuje najviac.

Osoba navrchu zoznamu divákov na Instagrame navštevuje vaše Instagramové príbehy najviac

Ak chcete zistiť, kto si prezerá vaše Instagramové príbehy a kto sleduje váš profil najviac, otvorte svoj príbeh a prejdite prstom po obrazovke. Uvidíte zoznam ľudí a číslo. Toto číslo predstavuje celkový počet zhliadnutí vašich príbehov, zatiaľ čo zoznam zobrazuje meno ľudí, ktorí navštívili a videli vaše príbehy.