Čo je nové vo Windowse 10 zostava 10532: Aktualizovaná kontextová ponuka, zdieľanie spätnej väzby a ďalšie (video)

Nová ukážka Windowsu 10 začína riešiť problém s nekonzistenciou kontextovej ponuky, aplikácia Feedback získava funkciu zdieľania a ďalšie.

27. augusta, len niečo málo cez týždeň po vydaní prvej zostavy po spustení Windows 10, spoločnosť Microsoft začala zavádzať Windows 10 zostavu 10532 do rýchleho okruhu aktualizácií pre počítače. Nová zostava obsahuje množstvo zmien od predchádzajúceho vydania, vrátane aktualizovaných kontextových ponúk, aby sa vyriešila ich nekonzistentnosť v rámci operačného systému.

Aplikácia Feedback tiež dostala aktualizáciu a teraz môžu používatelia zdieľať svoju vlastnú spätnú väzbu a spätnú väzbu od iných ľudí prostredníctvom Twitteru, Facebooku a e-mailu.

V zostave Windows 10 10532 spoločnosť tiež vylepšuje svetlú a tmavú tému a Microsoft Edge sa aktualizuje s množstvom vylepšení.

Táto predbežná verzia operačného systému má tiež niekoľko známych problémov. Napríklad rozpoznávanie tváre Windows Hello nefunguje a prehliadač Google Chrome x64 pri spustení stále zlyháva.Pre vaše potešenie som práve pridal a nové video na YouTube s vizuálnou prehliadkou všetkého, čo je nové v zostave 10532. Nezabudnite, že sa vám video páči a prihláste sa na odber môjho kanála.