Všetky typy hracích automatov, ktoré existujú

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Všetky typy hracích automatov, ktoré existujú

V súčasnosti existujú stovky kamenných a online kasín, v ktorých v každom z nich nájdete desiatky rôznych automatov, preto odporúčame vždy pred stávkovaním peňazí vyhľadať referencie z rôznych kasín, pretože aj keď sú si navzájom veľmi podobné, ich témy sú rôzne.

Pri online automatoch je však možné nájsť veľa variantov a typov hier, ako sú klasické automaty s tromi alebo piatimi valcami, tie s bonusovou fázou, s progresívnymi tlačidlami a iné. S ohľadom na to nižšie vysvetlíme rozdiel medzi všetkými hracími automatmi a ak chcete začať hrať, pozrite si túto stránku s bitcoinovými kasínovými automatmi; https://thunderpick.com/en/casino/slots .

Klasické automaty

Fyzické automaty s tromi valcami sú známejšie ako klasické, pretože sú považované za priekopníkov priemyslu a ich ovládanie sa vykonávalo pomocou kľuky. Sú najjednoduchšie, každý valec obsahuje určité množstvo symbolov a keď sa súčasne objavia tri rovnaké symboly, hráč vyhráva vysnívaný jackpot.

Tento typ automatu je rýchla hra, čo znamená, že môžete vyhrať veľa peňazí naraz alebo ho stratiť veľmi rýchlo. Nevýhodou týchto hier spočiatku je, že keď obsahujú iba tri valce, ich kombinačné možnosti sú značne obmedzené. Preto sme videli potrebu pridať viac centrálnych horizontálnych výherných línií, čím sme uvoľnili miesto novému typu hracích automatov, na ktoré sa pozrieme ďalej.

Video Slot

Na rozdiel od tradičných fyzických slotov sú video sloty, ktoré nevyžadujú mechanické kotúče alebo páky, digitálne a aktivujú sa stlačením tlačidla. Tento typ hracích automatov bol predchodcom online automaty , pretože má video obrazovky a spolieha sa na špičkovú technológiu.

Video automaty majú päť alebo viac valcov a sú čoraz populárnejšie, pretože maximálny počet mincí sa pohybuje medzi jednou alebo desiatimi výhernými líniami. Táto výhoda zvyšuje pravdepodobnosť výhry.

Sloty s progresívnymi tlačidlami

Progresívne automaty sú jednou z najvzrušujúcejších hier v kasíne. Jediná vec však je, že na získanie progresívneho alebo akumulovaného banku je potrebné hrať s maximálnymi stávkami. Je potrebné vziať do úvahy, že ide o zásadnú inverziu.

A ako fungujú progresívne sloty? Keď sa v tomto type automatu uskutoční maximálna stávka, časť vloženej sumy ide do jackpotu, najväčšej výhry, ktorú tvoria všetci hráči, ktorí sa snažia získať loď snov.

Automaty s viacerými výplatnými líniami

Zatiaľ čo tradičné hracie automaty majú iba jednu líniu umiestnenú horizontálne v strede, viaceré hracie automaty majú rôzne kombinácie výplatných režimov. Čím viac výherných línií vyberiete, tým väčšia je stávka a tým viac príležitostí máte získať odmeny pri každom roztočení.

Automaty s minihrami

Tento typ online automatov patrí k tým najzábavnejším. Okrem bežnej hry na valcových automatoch sa pri niektorých hrách aktivujú bonusové fázy podobné minihrám, ktoré môžu znásobiť vaše výhry.

3D sloty

Všetky online stroje, ktoré majú grafiku a trojrozmerné prvky, sa nazývajú 3d. Dizajn tohto typu strojčeka je veľmi pestrý a môže sa inšpirovať rôznymi témami. Okrem toho má zvyčajne zmes rôzne druhy slotov napríklad s viacerými výhernými líniami a minihrami.

Automaty na jednu mincu

Tieto automaty sú vzácne, pretože hracie automaty, ktoré akceptujú bankovky alebo početné mince pri každom otočení, ich urobili trochu zastaranými. V súčasnosti väčšina kasín ponúka najmodernejšie hracie automaty na trhu, pretože zvyšujú zábavu hráčov, čo je jeden z najdôležitejších faktorov pre kasíno. Automaty s jednou mincou sú tiež menej ziskové ako automaty z neskorších generácií.

Stále sú však prítomné v určitých starších, menej sofistikovaných kasínach, takže ak hráč uprednostňuje, stále môže mať tradičný zážitok z točenia. Navyše im budú predĺžené kredity.

Multiplikátory

Multiplikátor je zariadenie, ktoré akceptuje niekoľko mincí a má pomer platieb založený na celkovom počte vložených mincí.

Prvý takýto automat vydal Bally v roku 1987, čím dal kasínam prostriedky na prilákanie hráčov k väčším stávkam. Napríklad hráč by zarobil 5 dolárov, ak by stavil jednu mincu a trafil tri sedmičky. Ak zariadenie zobrazuje rovnakú kombináciu, kým je prehrávač zobrazený stávkovanie dvoch mien , vyhrajú 10 dolárov.

Okrem najlukratívnejších výherných kombinácií, keď je výplata výrazne vyššia pri hraní s maximálnym vkladom, multiplikátory zvyčajne vyplácajú proporcionálne všetky výherné kombinácie.

Zatiaľ čo hra s jednou mincou je stále dostupná na väčšine multiplikačných automatov v typickom kasíne, väčšina hráčov sa rozhodne staviť maximálnu sumu.