Smartphone Vivo je pripravený na spustenie svojho prvého telefónu s fotoaparátom typu Dual Punch Hole Camera 24. júna v Keni.

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Podľa oficiálneho vyhlásenia distribuovaného spoločnosťou bude mať model V19 v tvare písmena L štvorcový zadný fotoaparát s LED bleskom a predný fotoaparát s dvojitým úderom v pravom rohu, ktorý je pre kenský trh vôbec prvý. Na obrazovke AMOLED na telefóne je tiež možné nájsť snímač odtlačkov prstov na displeji. V súčasnosti sú na plagáte viditeľné dvojfarebné varianty smartfónov.

Ako všetky vlajkové lode série V bude aj nadchádzajúci V19 fotoaparát zameraný na fotoaparáty, ktorý sa zameria na vylepšenia pri fotografovaní pri slabom osvetlení. Túto skutočnosť možno odvodiť aj od oficiálneho upútavky.

Zadná štvorkolka bude obsahovať 48MP primárnu kameru, 8MP super širokouhlú kameru, 2MP makro kameru a 2MP Bokeh kameru. Predná kamera sníma svojimi snímačmi 32MP a 8MP.

„Spoločnosť vivo sa zaväzuje inovovať so zreteľom na spotrebiteľa a V19 odráža naše hlboké pochopenie potrieb spotrebiteľov. Vďaka špičkovej technológii selfie, krásnemu dizajnu a vysokému výkonu je model V19 ideálny pre mladých spotrebiteľov, ktorí sa zaujímajú o funkcie fotoaparátu a zábavy, “uviedol Arthur Xian, generálny riaditeľ spoločnosti Smartphone Keny vivo.

Spoločnosť Vivo tiež pridá svoju exkluzívnu funkciu Dual Engine Fast Charging pre batériu V19 s 4500 mAh.

Vďaka tomuto zariadeniu in vivo pokračuje vo svojom inovatívnom duchu zavedením niekoľkých „prvenstiev“ na jeden z najkonkurencieschopnejších spotrebiteľských trhov. Od prvého najtenšieho telefónu na svete po prvý odtlačok prsta na displeji a mnoho ďalších.