Ako odinštalovať inováciu systému Windows 10 a vrátiť sa späť na systém Windows 7 (video)

Toto video vás prevedie krokmi na odinštalovanie Windowsu 10 a bezpečný návrat na Windows 7 so vstavanými funkciami v aplikácii Nastavenia...

BlueStacks prináša viac ako 750 000 Android aplikácií pre Surface Pro a Windows 8

Keď som v roku 2011 počul o BlueStacks, bolo úžasné, že som prvýkrát mohol spúšťať aplikácie dostupné iba pre Android v systéme Windows. Teraz

Preneste ponuku Štart do systému Windows 8 s novou beta verziou Start8

Ako viete, Windows 8 predstavuje radikálne odlišnú ponuku s názvom Úvodná obrazovka, ktorá plne využíva nové používateľské rozhranie Windows 8 – predtým známe ako Metro.

Opera 11 je vonku so skvelými novými funkciami, skladaním kariet, rozšíreniami a ďalšími funkciami. Vydajte sa na prehliadku!

Opera 11 je konečne mimo beta verzie, aby si ju mohol vychutnať každý, a obsahuje skvelé nové funkcie, ako je ukladanie kariet, vizuálne gestá myši a skvelé rozšírenia. Osobne som bol naozaj ohromený, keď som videl, aká jednoduchá a rýchla bola inštalácia, doslova o pár kliknutí a sekúnd neskôr som už surfoval po internete.

Nový Správca úloh systému Windows 8: Prepracovaný a užívateľsky prívetivejší

Nový Windows 8 Task Manger bol prepracovaný a je užívateľsky prívetivejší pre náročných používateľov a dokonca aj pre bežných používateľov. Microsoft odhalil

Prvý pohľad: Windows 8.1 RTM build 9600, pozrite sa, čo príde (video)

Windows 8.1 RTM build 9600 je už k dispozícii na stiahnutie na mnohých stránkach, tu je video prehliadka s najrelevantnejšími funkciami, ako sú úvodná obrazovka, aplikácie, pracovná plocha, nastavenia počítača a ďalšie.

CHKDSK v systéme Windows 8: Vylepšené samoliečenie a čas spustenia systému

Pamätáte si, kedy ste naposledy použili CHKDSK? Pamätáte si, ako dlho trvalo spustenie vášho počítača kvôli tomuto nástroju? Teraz sa to má zmeniť

Windows 10 zostava 10158-10159: Praktické používateľské rozhranie, nové funkcie, prihlasovacia obrazovka, aplikácie (video)

Spoločnosť Microsoft vydáva Windows 10 build 10158 a build 10159 pre Fast ring a toto video vám ponúka prehliadku všetkých zmien, funkcií a vylepšení.

Windows 10 zostava 10547: Praktické s ponukou Štart, uzamknutou obrazovkou, režimom tabletu a zmenami (video)

Čo je nové v systéme Windows 10 zostava 10547? Toto video poukazuje na všetky nové funkcie a vylepšenia nájdené v zostavení 10547 vrátane ponuky Štart, uzamknutej obrazovky, režimu tabletu a...

Windows 10 zostava 14271 pre PC: Praktické s novým panelom úloh a nastaveniami účtov (video)

Pozrite si toto: V tomto novom praktickom videu si prejdeme zmeny a vylepšenia nájdené v systéme Windows 10 Redstone (zostava 14271) pre PC.

Ukážka systému Windows 10: praktické so skrytými funkciami (video)

V tomto novom videu vás prevediem 10 novými skrytými funkciami, ktoré sa nachádzajú v systéme Windows 10 Technical Preview build 9879 a z predchádzajúcich verzií. Naučte sa používať príkazový riadok na celú obrazovku a...

Prehliadač Google Chrome je vybavený rozšírením Hlasové vyhľadávanie – kľúčové slovo

Novo vydané rozšírenie Hlasové vyhľadávanie pre kľúčové slovo vám umožňuje v prehliadači Chrome hovoriť so spoločnosťou Google handsfree, stačí povedať „OK Google“ a položiť otázku.

Zoznam natívnej podpory formátov video a zvukových súborov Windows RT verzus Windows 8

Spoločnosť Microsoft pridala lepšiu podporu formátu video a audio súborov v systéme Windows 8. Väčšina bežných formátov médií je podporovaná a niektoré sú obmedzené v systéme Windows RT – napr.

Video ukážka rozpoznávania tváre Windows Hello pre Windows 10

Nové video ukazuje Windows Hello pomocou 3D kamery Intel RealSense na prihlásenie do WIndows 10 s rozpoznávaním tváre.

Toto je Cortana spustená na pracovnej ploche Windows 10 (video)

Keď Microsoft pracuje na odhalení januárového technického náhľadu, staršia nevydaná zostava Windowsu 10 zobrazuje Cortanu spustenú na pracovnej ploche.

Angry Birds pre Google Chrome, teraz preneste svoju hru do webového prehliadača

Angry Birds sa stala jednou z najlepších hier, ktoré si môžete stiahnuť a hrať na svojom mobilnom telefóne, a ak ste ju už hrali, viete, že môže získať

Bezpečnosť rodiny v systéme Windows 8 pomôže rodičom sledovať ich deti online – vrátane týždenných správ!

V novom článku publikovanom na blogu Building Windows 8 Microsoft podrobne popisuje novú funkciu Family Safety, ktorá bude súčasťou Windowsu 8.

Faxujte dokumenty online zadarmo: S HelloFax už nikdy netlačte, nepodpisujte ani neskenujte

HelloFax je online služba, ktorá vám umožňuje odosielať a prijímať faxy z vášho počítača jednoducho a bez toho, aby ste museli znova tlačiť, podpisovať alebo skenovať

Firefox 29 dostáva zásadný facelift a nové funkcie (video)

Mozilla vydáva dlho očakávaný redizajn Firefoxu, ktorý má byť zatiaľ najviac prispôsobiteľnou verziou, plus mnoho ďalších funkcií.

Praktický únik ISO s aktualizáciou Windows 8.1 Update 1: nové funkcie a vylepšenia (video)

Nechcete inštalovať uniknutú verziu Windows 8.1 Update 1? Žiadny problém, tu je prehľad videa so všetkým, čo potrebujete o novej aktualizácii vidieť.