Tom Brady aktualizuje plány na odchod do dôchodku pred kľúčovými zápasmi pravidelnej sezóny

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Kredit za obrázok: Zrkadlo

Tom Brady, hviezda Tampa Bay Buccaneers, vie lepšie ako väčšina, pokiaľ ide o to, aby sa plány odchodu do dôchodku držali. Tento 45-ročný hráč sa na konci minulej sezóny rozhodol venovať čas svojej žiarivej kariére v NFL, len aby o niekoľko týždňov neskôr svoje rozhodnutie zvrátil, a teraz má sedemnásobný víťaz Super Bowlu jasnejšie o svojich zámeroch, pokiaľ ide o jeho dlhé trvanie. -termínová budúcnosť v hre.

Po sebe idúce výhry nad Arizona Cardinals a Carolina Panthers opustili Bucs za stavu 8:8 v základnej časti, a to stačilo na zabezpečenie titulu v divízii v sklamaní fanúšikov NFC South a športových stávok, ktorí chcú podporiť Bradyho. aby to bolo osem krúžkov Super Bowl by sa mali pozrieť na služby , ktoré vám poskytujú kľúčové informácie o najlepších stávkových kanceláriách, do ktorých sa môžete zapojiť, aby ste maximalizovali svoje potenciálne výplaty a zároveň využili najlepších poskytovateľov v tomto odvetví, pokiaľ ide o akcie a úrovne služieb.

Toto je Bradyho 23. sezóna v NFL a do určitej miery je to najhoršia, ktorej čelil, pokiaľ ide o víťazstvá a prehry, ale na individuálnom základe je veterán stále schopný zmiešať to s najlepšími z nich. Vrhol sa na viac ako 4500 yardov a hlavný tréner Tampy Bay Todd Bowles bude dúfať, že skúsený bojovník môže posunúť Buccaneers cez play-off, čo môže byť jeho posledná sezóna v hre, alebo možno nie?

Brady pokiaľ ide o jeho vášeň pre šport a v nedávnom rozhovore sa vyjadril o svojej krátkodobej budúcnosti, pričom uviedol;

'Posledné dva mesiace som si uvedomil, že moje miesto je stále na ihrisku a nie na tribúne,'

'Ten čas príde. Ale teraz to nie je.'

„Myslím, že keď sa nabudúce rozhodnem odísť do dôchodku, je to pre mňa všetko,“ povedal. 'Takže kedykoľvek ten deň príde, prídeme na to.'

Pokiaľ ide o to, kedy ten deň môže nastať, na otázku, či to bude v blízkej dobe, bývalý muž New England Patriots dodal;

'Naozaj nie. Myslím, že to, čo som si naozaj uvedomil minulý rok, bolo, že si to musíš byť naozaj istý. A pre mňa, viete, veľa ľudí si takouto situáciou prešlo.'

'Urobím si čas vždy, keď ten čas príde,'

Človek si predstaví, že ak by Brady doviedol Tampu Bay k triumfu v Super Bowle, mohol by mať pocit, že by bol ideálny čas skončiť, pretože ukončiť kariéru na vysokej úrovni je jednoznačne oveľa príjemnejšie, ako keď ste na nízkej úrovni. .

Brady zažil v posledných mesiacoch niekoľko skutočných vzostupov a pádov na ihrisku aj mimo neho. Jeho manželstvo s Gisele Bundchen sa skončilo a mnohí veria, že to môže byť spôsobené tým, že Brady sa rozhodol vrátiť do hry po krátkom odchode do dôchodku.

Okrem toho musel Brady vydržať sezónu relatívneho zlyhania v porovnaní s jeho obvyklými vysokými štandardmi. To všetko bude mať vplyv na vyznamenaného rozohrávača, ktorý je právom považovaný za jedného z najlepších, ktorí kedy hrali hru.