Tipy pre iOS 17: Ako zmeniť svoje fotografie na nálepky

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

správa ios 17

Kredit za obrázok: AppleInsideer

Apple je pripravený vydať svoj najnovší operačný systém i-devices, iOS 17. Tento nový mobilný operačný systém je nabitý vzrušujúcimi funkciami. Tento článok preskúma novú funkciu, ktorá používateľom umožní zmeniť akýkoľvek obrázok na nálepku.

Súvisiace : Oprava Nevidím zdieľané fotografie a médiá vo vlákne iMessages

Priali ste si niekedy, aby ste mohli použiť svoju tvár namiesto predvolených emotikonov so žltou plešatou? iOS 17 vám dáva presne túto možnosť. Môžete odfotiť seba, svojho psa, mačku, dieťa alebo svoju obľúbenú osobu. Potom ho premeňte na emotikon, ktorý obohatí vašu textovú hru.

Ako urobiť z vašej fotografie nálepky

  1. Spustite aplikáciu iMessage na svojom iDevice. Klepnite na ikonu znamienka plus, ktorá sa nachádza úplne vľavo od textového poľa.
  2. Klepnite na Nálepky a potom klepnite na ikona nálepky vedľa ikony hodín.
  3. Vyberte Nová nálepka a vyberte fotografiu vo svojej galérii.
  4. Po vyzdvihnutí fotografie systém automaticky nájde predmet na obrázku. Teraz klepnite na Pridať nálepku v pravom dolnom rohu.
  5. Nálepku môžete ďalej vylepšiť pridaním rôznych efektov. Môžete to napríklad vytvoriť ako komiks.
  6. Teraz ho presuňte do textového poľa a použite ho vo svojej odpovedi ako prispôsobené emotikony. Až na to, že to nie je len obyčajný emotikon, ale „emoji-lizovaný“ obrázok podľa vášho výberu.

Vymazanie/úprava prispôsobeného emodži

Ak vás emotikon začne nudiť, môžete ho odstrániť alebo upraviť. Ak chcete nálepku odstrániť, musíte ju dlho stlačiť a zobrazí sa ponuka s možnosťou odstránenia. Vo vyskakovacom menu bude tiež možnosť úpravy efektu nálepky. Vďaka tomu si môžete vybrať rôzne efekty a kvality pre emotikony.


Význam svetlosivého polmesiaca vedľa mena niekoho v texte v systéme iOS