Recenzia Phablet THL 5 000

Recenzia Phablet THL 5 000

Všetci milujeme naše smartfóny, vymoženosti, ktoré prinášajú do nášho života, sú neoceniteľné. Ale jednu vec, ktorú všetci radi nenávidíme, je to, že majú tendenciu dochádzať o moc, keď ich najviac potrebujeme. Pri všetkej spravodlivosti všetok tento výpočtový výkon nabitý v týchto inteligentných zariadeniach spotrebuje veľa energie batérie.

The THL 5000 Phablet Review

Amprius prišiel so inovatívnym inteligentným telefónom so sídlom v USA, ktorý prišiel s inovatívnym smartfónom, ktorý má za sebou dlhú cestu, pokiaľ ide o uspokojenie potreby spotrebiteľov pre smartfón s dlhou výdržou batérie. Innov8tiv, známy ako model THL 5000, sa zaoberá presne tým, čo robí tento telefón jedinečným.

  1. dizajn : Model THL 5000 má telesný rozmer 144,2 × 70,4 × 8,9 mm, ktorý ho zdvíha iba z kategórie smartfónov do kategórie phabletov. Váži asi 146 g, s rámom tela v tvare tyče, z plášťového materiálu vyrobeného z plastu a dodávaného v bielej farbe.
  2. zobraziť : Ako by ste očakávali od phablet, THL 5000 má 5-palcový LCD displej. S rozlíšením pixelov 1080 × 1920, PPI 440 a vybavené ochranou predného skla Gorilla Glass 3. Hovorí sa, že je o 89% ostrejší ako priemerná obrazovka. Na obrazovke je päťbodový multidotykový displej.
  3. technické vybavenie : Pod kapotou je nainštalovaná skutočná osemjadrová čipová sada Media Tek MT6592 s taktovaním na frekvencii 1,7 GHz a štvorjadrovým procesorom Mali 450 GPU s frekvenciou 700 MHz. Tento výkon spracovania je podporovaný 2 GB RAM. Bolo by dôležité zdôrazniť, že ak ste v 3D hrách, THL 5000 prevádzkuje 3D hry celkom hladko. Telefón používa operačný systém Android 4.4 (KitKat). Z hľadiska úložného priestoru má 16 ROM a slot pre microSD kartu, ktorá pojme až 32 GB karty.
  4. fotoaparát : Je vybavený 5MP prednou kamerou, ktorá je viac ako dostatočná na splnenie všetkých potrieb selfiefilov. Má zadnú 13MP kameru so snímačom clony Sony F2.0 a baterkou.

The THL 5000 Phablet Review  1. Pripojiteľnosť a technológia : THL 5000 obsahuje rýchlosti HSDPA + dosahujúce 42,2 Mb / s, Bluetooth 4.0, NFC, GPS, OTG, širokú škálu gest vrátane podpory funkcie dvojitého klepnutia a prebudenia, rýchle prispôsobiteľné skratky, ako je nakreslenie písmena „c“ na aktiváciu fotoaparátu z uzamknutej obrazovky.
  2. Životnosť batérie : Výkon batérie je najsilnejším miestom predaja tohto telefónu. Balené s 5 000 mAh Li-Ion batériou, ktorá má funkciu rýchleho nabíjania a môže sa použiť na nabíjanie iných mobilných zariadení. Podľa THL môže phablet bežať až 1 000 hodín v pohotovostnom režime, 47 hodín hovoru, 11 hodín surfovania po internete cez Wi-Fi pripojenie, 125 hodín prehrávania hudby a 11,6 hodín prehrávania videa. S 5-palcovým displejom je to určite pozoruhodná výdrž pre batériu smartfónu. Podľa THL používa lítium-iónová batéria ako anódu silikónový vodivý polymér, čo je špičková technológia, ktorá umožňuje, aby batéria obsahovala desaťnásobok hustoty energie. Veľmi pozoruhodné je aj to, že do 8,9 mm a 5-palcového smartfónu umiestnili 5 000 mAh batériu.
  3. multimediálne : Telefón podporuje prehrávanie videa pre formáty súborov 3GP a MPEG4. Na zvukových súboroch podporuje formáty MP3, WAV, AMR a AWB. Je vybavený MP3 a polyfonickými zvoneniami. Podporuje tiež elektronické knihy vo formáte TXT, CHM, DOC a HTML. Má tiež 3,5 mm port slúchadiel na pripojenie náhlavných súprav a externých reproduktorov.
  4. Ďalšie funkcie : E-mail, obchod Play, kalkulačka, tethering, hotspot, správy, tapety, hodiny atď.

Pros : Toto je smartfón, ktorý by ste mali mať, ak máte veľkú výdrž na batérii. So svojou 5 000 mAh batériou (ktorá môže konkurovať batériám namontovaným v iných modeloch tabliet).

Zápory : Nedostatok LTE (pripojenie 4G) je hlavnou nevýhodou, ktorú má THL 5000. Smartphone nedosiahol úroveň masovej komercializácie a je k dispozícii iba veľkoobchodníkom na predbežné objednávky.

The THL 5000 Phablet Reviewverdikt : Vzhľadom na inteligentné funkcie, rýchly procesor, veľkú pamäť RAM, veľký displej s funkciou Multi-Touch a pôsobivý výkon fotoaparátu poháňaný výkonnou batériou s dlhou životnosťou. Určite sa oplatí účtovať poplatok 269,99 dolárov, tento smartphone si môžete kúpiť na adrese GearBest.com ,