Tento stmievač obrazovky vám umožňuje znížiť jas obrazovky pod minimálnu úroveň

Jas obrazovky na smartfónoch a počítačoch je zásadná vec. Priamo ovplyvňuje naše oči, možno aj tie najcennejšie orgány. Početné štúdie dokázali, že modré svetlá moderných počítačových zariadení sú pre oči deštruktívne. Priamo prepichujú Iris a ovplyvňujú rohovku, najmä keď si pred spaním prezeráme obrazovky telefónu. Preto je potrebný stmievač obrazovky. Mnoho používateľov sa pýtalo, ako znížiť jas obrazovky pod minimálnu úroveň. Stroje Windows ponúkajú zníženie jasu. Môžete začať s nastavením jasu na jednu úroveň nitov a potom ich zvýšiť až na 15 úrovní nitov. Mnoho používateľov však chce stlmiť obrazovku pod minimálnu úroveň. Prečo? Pretože ste si museli všimnúť, že aj keď nastavíme náš počítač so systémom Windows alebo prenosný počítač so systémom Windows na čo najmenší jas, zdá sa, že v prostredí s tmavou atmosférou stále dáva obrovské svetlo. Ak chcete notebook alebo telefón používať v miestnosti, kde je absolútna tma a niekto odpočíva, budete chcieť znížiť jas pomocou stmievača obrazovky na absolútne nulové úrovne.

Najlepšie stmievač obrazovky na zníženie jasu nad minimum

Zníženie jasu na absolútne nulové hodnoty je možné iba pomocou najlepšieho stmievača obrazovky pre Windows.

Ak chcete v notebooku alebo počítači so systémom Windows znížiť jas na nulovú úroveň, môžete použiť skvelý bezplatný softvér Dimmer, ktorý vám umožní prekročiť limity hardvéru a softvéru ponúkaného počítačmi. Jas obrazovky môžete znížiť a stlmiť nad minimálnu úroveň.

Najlepšie na Dimmere je, že ide o prenosný softvér, čo znamená, že ho nemusíte inštalovať. Môžete ho rýchlo presunúť aj po iných strojoch. Softvér môžete uchopiť a začať používať extrahovaním súboru z komprimovaného priečinka. Je to iba 14KB komprimovaný priečinok.

Keď je Dimmer vložený do systému, zobrazuje systémovú lištu blízko hodín na paneli úloh. Odtiaľ môžete zvoliť úrovne jasu, ktoré chcete nastaviť.Stiahnite si Dimmer

Použitie vstavanej možnosti

Ak softvér nechcete používať, môžete tiež pomocou vstavaného nástroja na kalibráciu farieb systému Windows znížiť jas na minimum a podľa toho nastaviť farebné kombinácie s jedinečnými podrobnosťami.

write dccw.exe do poľa spustenia a stlačte kláves Enter. Uvidíte nástroj na kalibráciu farieb. Podľa toho nastavte farby a jas.screen dimmer

Takto znížite jas pod minimálnymi úrovňami v systéme Windows. V prípade, že máte ďalšie otázky týkajúce sa najlepšieho stmievača obrazovky a súvisiacich tém, môžete sa k tomuto príspevku vyjadriť.