Tento automatizovaný nástroj na zostavenie môjho počítača odporúča najlepšie súčasti počítača na základe vášho rozpočtu

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Rozhodovanie o špecifikáciách osobných počítačov vo vašom rozpočte je vyčerpávajúce. Existuje doslova stovky možností každej PC časti na trhu. Strach z vynechania alebo zlého rozhodnutia sa stáva kameňom úrazu v hladkom nákupnom procese. Existuje však niekoľko nástrojov online na automatizovanú montáž PC. Tieto nástroje vám odporúčajú počítač na základe vášho rozpočtu a preferencií. Radšej by som však vytvoril svoj počítačový nástroj spustený spoločnosťou WCCFTECH.

Slávna webová stránka s recenziami hardvéru WCCFTECH uviedla na trh vynikajúci online nástroj, ktorý poskytuje najlepšie možné možnosti pre váš počítač vo vašom rozpočte. Zostavte môj počítač použitie tohto nástroja je veľmi jednoduché. Po prvé, poviete, na čo kupujete počítač: pracovná stanica alebo hranie hier. Potom pomocou krásneho posúvača vyberte svoj rozpočet. Potom spomeniete preferencie CPU a GPU. To je všetko. Stlačte tlačidlo 'Zostaviť' a nástroj vám okamžite ponúkne niekoľko možností. Tento nástroj je pomerne jednoduchý na používanie v porovnaní s niekoľkými ďalšími službami, ako je AssembleYourPC.net a PCPartPicker.

Nástroj Build My PC tool WCCFTECH zobrazuje každú časť počítača osobitne. Takže môžete skúmať každú časť, ako procesor, RAM, GPU a základnú dosku a zistiť najlepšie ceny dostupné na trhu. K dispozícii je niekoľko možností rozpočtu. V rozpočte 800 dolárov mi tento nástroj ukázal niekoľko možností pre GPU, iba jednu možnosť pre procesor a niektoré pekné možnosti pre základnú dosku, RAM a napájanie.

Najlepšia vec na tomto zostavení môjho PC nástroja je čas, v ktorom prináša výsledky.

Ak chcete získať odporúčania týkajúce sa pokročilých funkcií, ako je pretaktovanie pomocou tohto nástroja, budete musieť zvýšiť svoj rozpočet na viac ako 1 000 dolárov.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto novom nástroji na zostavenie môjho počítača.