Táto výstražná aplikácia vyberá náhodné skladby z vašej hudobnej knižnice na denné alarmy

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Asi najťažšia vec, ktorú robíme každý deň, je ráno vstať z postele. Ľudia používajú rôzne druhy techník, aby sa prebudili včas. Kedysi som dával budík blízko kúpeľne, takže som sa musel zobudiť a chodiť celú cestu, aby som tú vec umlčal. Zvuk budíka je dôležitý okrem vzdialenosti poplachu. Dobrý, motivujúci tón budíka vám môže uľahčiť zobudenie, zatiaľ čo hrozný zvuk budíka vás môže celý deň rozprúdiť. Našiel som nové vylepšenie útek z väzenia pre telefóny iPhone a iPad, ktoré vyberá náhodné skladby z vašej hudobnej knižnice vo vašom zariadení. Táto randomizácia je kľúčom. Keď začnete ráno ako budík počuť inú pieseň, budete nadšení, že začnete deň, a týmto prvkom prekvapenia je váš mozog ako proces budenia a budenia.

CasualAlarm zvoní budíky na základe náhodných skladieb z vašej hudobnej knižnice. Ak v súčasnosti nastavujete budík každý deň, je pravdepodobné, že v iPhone budete používať aplikáciu stock a nastavíte rovnakú skladbu ako melódia budíka. Alebo, ak ste príliš motivovaní, môžete meniť pieseň každý deň. Ale CasualAlarm vám všetko uľahčí. CasualAlarm používa aplikáciu Hodiny na spustenie novej skladby založenej na náhodnej funkcii, ktorá je zabudovaná do vyladenia útek z väzenia. Takže ako zvuk budíka dostanete každý deň náhodnú skladbu. To však neznamená, že už nikdy nedostanete opakovanú pieseň. Keďže sú veci náhodné, určite existuje šanca, že sa pieseň zopakuje. Túto šancu však môžete vyčerpať rozšírením svojej hudobnej knižnice.

Nainštalujte vyladenie CasualAlarm a do aplikácie Nastavenia pridajte tabuku preferencií. Týmto spôsobom budete môcť toto vyladenie kedykoľvek povoliť alebo zakázať. Nebudete musieť znova vyhľadávať.

alarm-1 alarm-2 alarm-3 alarm-4

Po inštalácii a povolení vylepšení výstražného útek z väzenia v iPhone môžete prejsť do aplikácie Hodiny a nastaviť nový budík. Všimnite si, že vyladenie automaticky nastaví „Random Song“ na zvuk budíka.

Je dôležité si uvedomiť, že keď povolíte vyladenie systému CasualAlarm, nebudete si môcť sami manuálne vybrať ani nastaviť žiadny iný zvuk budíka. Aplikácia neprechádza hudobnými aplikáciami tretích strán, ako sú Spotify alebo Pandora. Používa iba skladové hudobné aplikácie spoločnosti Apple a skladby hudobných knižníc.

Momentálne si môžete stiahnuť CasualAlarm z úložiska BigBoss. Funguje na zariadeniach so systémom iOS 9.