Táto 2WD ruská motorka, Taurus 2 × 2, vás dostane zo všetkých lepkavých blatistých situácií

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

taurus 2x2

Šanca je nízka, že keď uvažujete o pohone dvoch kolies, predstavíte si, ako hladko jazdíte v blatistej, lepkavej situácii. Existuje ruská motorka - Taurus 2 × 2 - ktorá to chce zmeniť.

Taurus 2 × 2 nevyzerá ako vaša typická motorka; za prvé, je to bicykel s pohonom dvoch kolies. Okrem toho má tučné kolesá s priemerom 25 palcov, ktoré sú široké 12 palcov. Na prvý pohľad vyteká z aury traktora ako na motorke a pravdepodobne vás prevedie umiestnenými traktormi, na ktoré sú zvyčajné. taurus 2x2

Je to vlastne poľnohospodársky bicykel, ktorý vás zavedie celým bahnom a bahnom z horských fariem. Je to ľahký bicykel, ktorý môžete skutočne rozobrať a vložiť do kufra svojho auta.

Nie je o čom písať domov, pokiaľ ide o výkon motora motocyklov. Ruský výrobca odporúča motor Honda GX210, ale môžete si ho nechať aj s ľahkým motorom na motorové píly s nízkym rozpočtom. Všetko záleží na vašich preferenciách oproti výkonu.

Technické údaje bicykla Taurus 2 × 2

Bicykel je dodávaný s motorom s objemom 210 ccm s hmotnosťou 82 kg (181 lb) ako odporúčanými špecifikáciami, ale dá sa získať skutočne ľahký 60 kg (132 lb) motor. Vďaka obrovským tukovým pneumatikám s rozmermi 25 × 12 palca sa Taurus skutočne ľahký vytiahne do kufra vášho automobilu alebo cez akúkoľvek prekážku.

Odporúča sa udržiavať nízky tlak v pneumatikách, nie vyšší ako 3 psi. Bicykel bol navrhnutý pre skutočné extrémne vnútrozemské, drsné a bahnité cesty. Nemá teda žiadne odpruženie, udržujte pneumatiky príliš nahustené a vy budete vyhodení z bicykla, keď jazdíte na ceste aj dosť veľkú palicu.

Predný koniec bicykla má pevnú geometriu, ktorá umožňuje pohon dvoch kolies, pretože má druhý reťazový pohon poháňajúci predné koleso. Výrobca bicykla však neuvádza veľa podrobností o tom, ako proporcie bicykla určujú silu medzi prednými a zadnými kolesami. taurus 2x2

Zdá sa, že bicykel má dvojrýchlostnú prevodovku s najvyššou rýchlosťou 35 km / h (22 mph). Taurus 2 × 2 je dodávaný s pomocným stojanom na prednej a zadnej časti, ktorý možno použiť na prepravu vecí okolo. A keď sa dostanete na cestu do veľkého množstva bahna na ceste, s veľkými pneumatikami naplnenými vzduchom a ľahkosťou bicykla, musíte si umyť mušt tým, že ho vznášate po rieke a trochu ho škrtíte. taurus 2x2

Na konci dňa môžete bicykel rozobrať asi za päť minút a vytiahnuť ho do vášho kombi alebo SUV. Môžete odstrániť kolesá a motorku veľmi rýchlo rozobrať. Ak sa chcete na tomto bicykli dostať do rúk, budete sa musieť rozlúčiť s približne 1 100 $, hoci spoločnosť zatiaľ medzinárodnú prepravu neposiela.