Týždenný prehľad: Chyba šifrovania systému Windows 11, aktualizácie, technické tipy

Spoločnosť Microsoft opravila chybu šifrovania v systéme Windows 11, boli vydané nové verzie ukážok v kanáloch Beta a Dev a ďalšie tipy pre počítače.

Týždenný prehľad: Uvedenie systému Windows 11 20. septembra, Android 13, technické tipy

Windows 11 22H2 spustený 20. septembra, aktualizované miniaplikácie na paneli úloh, vydaný Android 13 a ďalšie tipy, ako čo najlepšie využiť svoj počítač.

Technická rekapitulácia: Super Bowl Windows 8 Apps, Twitter napadnutý a ďalšie

Inovujte na Windows 8 Pro pomocou cheatu, vydaný Office 2013, a zistite, ako to opraviť: Vložte médium – V systéme Windows 8 chýbajú niektoré súbory.

Technické zhrnutie týždňa – 30.10.2010

Tento týždeň v technike sme sa zaoberali tým, ako nainštalovať WordPress vo Windowse pomocou Microsoft WEB Platform Installer & WebMatrix, a skontrolovali sme CustoPack Tools,

Technická rekapitulácia: Vyhľadávanie grafov na Facebooku, zvyšovanie cien Windows 8 a ďalšie

Ceny Windows 8 oficiálne stúpajú, gigant sociálnej siete odhalil Facebook Graph a ďalšie v tejto technickej rekapitulácii.

Tech Roundup: Prejdite na staršiu verziu systému Windows 8, aplikáciu Adobe Reader, StartW8 a ďalšie

Tento týždeň na Pureinfotech: Adobe Reader sa dostal do obchodu Windows Store a priniesol svoje dobre známe možnosti PDF do bezchrómového prostredia Windows 8/RT.

Týždenný prehľad: Windows 11 22H2, prepracovaný Outlook, technické tipy

Možnosť Správca úloh sa vráti na panel úloh, zavádza sa nový dizajn Outlooku a ďalšie tipy, ako čo najlepšie využiť svoj počítač.

Týždenný prehľad: Windows 11 2022 Update edition

Spoločnosť Microsoft spúšťa aktualizáciu systému Windows 11 2022 (verzia 22H2). Uvoľňuje množstvo aktualizácií, dokonca aj novú aplikáciu Fotky a odhaľuje udalosť Surface.

Týždenný prehľad: Chyby Windows 11 22H2, októbrová aktualizácia, technické tipy

Októbrová aktualizácia systému Windows 11 pre testerov, Microsoft rozširuje zavádzanie verzie 22H2 a ďalšie tipy, ako čo najlepšie využiť váš počítač.

Týždenný prehľad: Nové zariadenia Surface, iCloud na fotkách, technické tipy

Spoločnosť Microsoft uviedla na trh nové zariadenia Surface, koncept Windows 11 zobrazuje nový plávajúci panel úloh a ďalšie tipy, ako čo najlepšie využiť svoj počítač.

Týždenný prehľad: Výpadok funkcií systému Windows 11, aktualizácia Xbox, technické tipy

Windows 11 dostal prvé vynechanie funkcií, októbrová aktualizácia Xboxu sa dostala na konzoly a ďalšie tipy, ako čo najlepšie využiť svoj počítač.

Weekly Digest: Windows 11, Android hry na PC, funkcie PowerToys, technické tipy

Hry pre Android sú teraz na PC, Windows 11 dostal rôzne aktualizácie a ďalšie tipy, ako čo najlepšie využiť svoj počítač.

Týždenný prehľad: Aktualizácie Windowsu 11, iCloud vo Fotkách a technické tipy

Windows 11 a 10 dostali veľa aktualizácií, iCloud dorazil do aplikácie Fotky, sprístupnil sa DirectStorage 1.1 a ďalšie tipy pre PC.