Startovné bojisko TechCrunch prichádza po prvýkrát do subsaharskej Afriky. 25 000 dolárov za drapáky v Nairobi

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Startup Battlefield Africa 2017

TechCrunch ťahá prvý v subsaharskej Afrike a hosťuje svoje Startup Battlefield in Nairobi , Keňa 11. októbra 2017.

Cieľom súťaže bude nájsť najlepšie z najlepších inovátorov, vynálezcov, tvorcov, zakladateľov a technických podnikateľov, ktoré subsaharská Afrika ponúka.

Facebook sponzoruje Startup Battlefield Africa 2017, a všetky startupy z celého kontinentu sa môžu prihlásiť. Výherca na prvom mieste pôjde domov s finančným kapitálom vo výške 25 000 dolárov plus výplatou vyplatenou výhrou pre dvoch na bitku v súťaži Battlefield na vlajkovej lodi štartovacích lodí TechCrunch, Disrupt SF 2018 2018 v San Franciscu v USA.

' Chceli sme priniesť TechCrunch do Afriky na dlhú dobu a teraz vďaka nášmu sponzorovi Facebooku ho prinesieme na Nairobi, “ napísala Samantha Steinovú TechCrunch.

„TechCrunch sa veľmi teší na to, aby sa mohol lepšie podieľať na rozvíjajúcom sa africkom rastúcom technologickom sektore. Sme radi, že sa začínajú rozvíjať ekosystémy a Battlefield je jednou z najlepších platforiem na svete, ktorá upozorňuje na najsľubnejšie projekty pre investičných partnerov a dokonca aj pre budúcich zamestnancov. ““

Stein ide ďalej, aby objasnil, čo presne Startup Battlefield Africa 2017 bude hľadať; spustenie v roku 2007zábava,produktivita a užitočnosť,Sociálnejdobrý,a herné kategórie. Redaktori TechCrunch budú vybranými najlepšími startupmi, ktoré budú vybrané na súťaženie na bojisku. Ako si môžete predstaviť zo stoviek aplikácií, ktoré sa očakávajú v súťaži, pre týchto editorov je ich práca vypnutá.

Úspešní uchádzači absolvujú školenie personálu bojiska, ktorý vám pomôže pri príprave a poskytovaní vašich ihrísk na pódiu na podujatí. Potom rozhodcovia TechCrunch a Facebook a miestni partneri budú posudzovať víťazov a korunovať ich. Viac informácií na tejto stránke odkaz ,

Ľudia na celom svete budú túto súťaž sledovať prostredníctvom živých prenosov Facebook a TechCrunch. Možno budete chcieť poznať nasledujúce fakty o Startup Battlefield; TechCrunch potvrdzuje, že 648 spoločností, ktoré prešli bojiskom, prešlo vpred a získalo 6,9 miliárd dolárov.

Naozaj však potrebujete viac dôvodov, prečo by ste sa mali uchádzať o túto súťaž? Ak chcete použiť, kliknite na tu Teraz.