Systémová tmavá téma prichádza s aktualizáciou Windows 10 Anniversary Update

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Microsoft sa povráva, že do pripravovanej aktualizácie Windows 10 Anniversary Update zahrnie novú tmavú tému pre celý systém.

->

Windows 10 Anniversary Update má prísť koncom tohto leta a Microsoft sa pripravuje na dodanie množstva nových funkcií a zmien, z ktorých mnohé už boli predstavené prostredníctvom programu Windows Insider Program a počas výročnej vývojárskej konferencie Build. Nová aktualizácia prinesie vylepšenia Úvodná ponuka , podpora pera a oveľa užitočnejšie Akčné centrum .

Zdá sa však, že spoločnosť ešte neukázala všetko. Podľa novej správy z Thurrot.com , Microsoft plánuje priniesť novú tmavú tému pre celý systém a táto možnosť bude ľahko dostupná z aplikácie Nastavenia.

Správa tiež poznamenáva, že interné Microsoft stavia z Windows 10 už máte v aplikácii Nastavenia prepínač Tmavý motív, ktorý keď povolíte čokoľvek, čo nepoužíva sadu farieb z vašich možností prispôsobenia, stmavne – veľmi podobne ako to, čo dnes používatelia získajú pomocou Windows Phone 8.1 alebo Windows 10 mobile .

Hoci dnes mnohé aplikácie pre Windows 10 zahŕňajú možnosť výberu medzi tmavými a svetlými témami, nová funkcia prichádza v Aktualizácia výročia vám umožní pomocou jediného prepínača prejsť na tmavší systém tém.

Tiež dnes môžeme použiť podobnú funkciu v systéme Windows 10 pomocou vylepšenia v registri. Táto funkcia však nie je úplne implementovaná a vďaka novej aktualizácii bude táto funkcia ľahšie dostupná pre každého.

Tešíte sa na používanie tmavého motívu na počítači so systémom Windows 10? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.