Stále používate systém Windows 10, verzia 1511? Inovujte teraz alebo riskujte kompromis - spoločnosť Microsoft varuje

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

windows 10 version 1511

Dokážem pochopiť, prečo by ste nechceli skočiť na loď tak rýchlo s týmito novými inováciami, ktoré spoločnosť Microsoft vydáva pre Windows 10 každú chvíľu. Aktualizácia operačného systému počítača iba na zistenie, že je buggy, vám môže spôsobiť bolesti hlavy; nehovoriac o prípadných stratách peňazí a príležitostí pre vaše podnikanie.

Avšak, ak ste sa rozhodli držať Windows 10, verzia 1511 vydaná asi pred dvoma rokmi; v novembri 2015. Microsoft je ‘ silne 'Nalieha na vás, aby ste inovovali na novšiu verziu. Spoločnosť hovorí, že v budúcnosti prestane vydávať aktualizácie zabezpečenia a kvality pre túto verziu systému Windows 10.

Aktualizácie kvality: Vydávajú sa pravidelne (tak často ako každý mesiac) a dávajú vášmu počítaču zvýšenú bezpečnosť, spoľahlivosť a stabilitu. Spoločnosť Microsoft v zásade robí opravné systémy, aby vyriešili prípadné slabé miesta a nestability.

Aktualizácie funkcie: Zvyčajne prichádzajú s novými funkciami a sú menej pravidelné (napríklad iba dvakrát ročne). Vždy, keď budú vydané, získate novú funkciu vo vašom systéme Windows 10. K dispozícii je jedna aktualizácia funkcií päť dní, aktualizácia systému Windows 10 Fall Creators ,

Spoločnosť Microsoft tvrdí, že prestane vydávať aktualizácie kvality a funkcií pre systém Windows 10 verzie 1511. Preto vás žiadame, aby ste inovovali na novšiu verziu, aby ste mohli naďalej získavať tieto kritické aktualizácie. Všetci používatelia, či už používate vydania Windows 10 Home, Pro, Education a Enterprise.

Ako zistím, ktorú verziu používam?

V prípade, že neviete, ktorú verziu systému Windows 10 momentálne používate na svojom počítači. Existuje jednoduchý trik, ktorý vám umožní zistiť verziu. Jednoducho stlačte kláves Tlačidlo Štart na klávesnici, po ktorej nasleduje Kľúč R (uistite sa, že ste neopustili kláves Štart). Potom napíšte winver a udrel Vstupný kľúč , Spoznáte verziu systému Windows 10, ktorú používate.

Ako môžem aktualizovať na novšiu verziu

Jednoducho choďte na Nastavenia> Aktualizácia a zabezpečenie> Windows Update> Vyhľadať aktualizácie , Odtiaľto stiahne počítač najnovšiu verziu na pozadí a po dokončení sťahovania vás upozorní, aby ste reštartovali počítač.

Čo ak odmietnem aktualizovať?

Microsoft vás samozrejme nenúti aktualizovať, nikto nie je! Keď však spoločnosť Microsoft prestane poskytovať počítač s aktualizáciami funkcií a kvality, znamenalo by to, že ste zraniteľnejší a váš operačný systém nemusí byť taký stabilný, ako by bežal s podporou spoločnosti Microsoft.

PRO TIP: Spoločnosť Microsoft plánuje vydanie nasledujúcej verzie systému Windows 10, aktualizácie Fall Creators. Toto vydanie sa uskutoční budúci týždeň, 17. októbrath, Odporúčame vám počkať na inováciu, inak budete inovovať teraz a potom o niekoľko týždňov znova inovovať. Ak nechcete používať príliš veľa údajov na spustenie najnovšej verzie systému Windows 10, obráťte sa na mňa.