Spoločnosť Sony uvádza na trh jedinečný portál pre umelcov, ktorý umožňuje umelcom prezerať si svoje príjmy a peniaze v reálnom čase

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Sony Music Entertainment Africa práve oznámila dve najmodernejšie nové funkcie - zárobky v reálnom čase a výplaty peňazí, ktoré umožňujú ich umelcom prezerať a vyberať zárobky rýchlejšie ako kedykoľvek predtým prostredníctvom portálu hudobných umelcov spoločnosti Sony.

V týchto bezprecedentných časoch, keď umelci potrebujú okamžitý prístup k finančným prostriedkom, je prvok Príjmy v reálnom čase na portáli Sony Music Artist Portal k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek a poskytuje umelcom okamžité informácie o svojich globálnych príjmoch a zostatkoch na účtoch a zároveň im umožňuje rýchlejšie nahliadnuť do ich trendy v zárobkoch.

Prvok Cash Out poskytuje umelcom ešte väčšiu kontrolu nad ich peniazmi tým, že im umožňuje požiadať o výber všetkých alebo časti ich splatného zostatku, pričom za to nevyplývajú žiadne skryté poplatky alebo poplatky.

Portál hudobného umelca spoločnosti Sony umožňuje umelcom exkluzívny prístup k údajom o výkone a nahliadnutiu do digitálnych služieb, ako sú Apple Music a Spotify, ktoré každý deň nahlasujú svoje vzorce spotreby, takže umelec pozná ich fanúšikovskú základňu aj z analytického hľadiska.

„Vysoká úroveň transparentnosti a efektívnosti týchto nástrojov je zameraná na to, aby bolo obchodovanie medzi nami jasnejšie, rýchlejšie, jednoduchšie a priamejšie pre našich umelcov a partnerov a prichádza v čase, keď všetci potrebujeme toľko, koľko sa len dá. . ' hovorí Sean Watson, generálny riaditeľ spoločnosti Sony Music Entertainment Africa.

Spoločnosť Sony tiež uľahčila svojim umelcom ľahší prístup k týmto funkciám a údajom jednoduchým požiadaním, aby si stiahli aplikáciu Sony Artist Portal App z obchodov iOS alebo Google Play.

Sú to práve tieto inovácie, ktoré sa rodia z rýchlo sa rozvíjajúcich technológií, ktoré nakoniec ovplyvnia spôsob, akým hudobný priemysel podniká vpred.