Niektoré z najlepších monitorov iných ako Apple pre váš MacBook alebo iMac

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Monitors for your MacBook

Jednu vec, ktorú musíte na Apple obdivovať, je jeho schopnosť vytvoriť medzi spotrebiteľmi kultové sledovanie. Zakaždým, keď sa chystajú začať predávať nové vlajkové zariadenie, nájdete kempy s dlhými radmi mimo obchodov Apple Stores; niekedy tam táborujú cez noc.

Preto neprekvapuje, že tam sú ľudia, ktorí používajú iba zariadenia Apple. Majú iPhone pre mobil, MacBook pre laptop, iPad pre tablet, iMac pre stolný počítač, počúvajú iba hudbu zakúpenú na iTunes a streamujú iba z Apple Music.

Takíto kultoví zákazníci by mohli byť, pokiaľ ide o stolný monitor svojich počítačov MacBook alebo iMac. V týchto dňoch sú nútení nakupovať od ostatných 3rd predajcovia večierkov. Je to preto, že spoločnosť Cupertino ukončila činnosť v oblasti monitorovania výrobného krídla a sústredila sa na svoje hlavné kompetencie (čítanie telefónov iPhone na čítanie).

Tento krok teraz núti fanúšikovia spoločnosti Apple, aby sa pripojili k počítačom MacBook a iMacs bez monitorov od spoločnosti Apple. Nechcem bubnovať podporu pre Apple, ale musíte priznať, že spoločnosť vyrába niektoré zo špičkových zariadení vo svojej triede. Nájsť náhradu zariadenia Apple môže byť ťažké, ale tento článok vám ukáže, že to nie je možné.

Niektoré z najlepších monitorov iných ako Apple, ktoré môžete získať práve teraz

Zaokrúhli sme niektoré z najlepších 3rd Party monitory, ktoré sú v súčasnosti na trhu a ktoré sa rozhodujú pre najúspešnejších fanúšikov spoločnosti Apple.

28-palcový 4-palcový displej Samsung U28E590D

Verný fanúšik Apple sa bude cítiť, akoby podvádzal Apple s jeho arch-nemesis. Samsung U28E590D je špičkový monitor s technológiou 4K, rozlíšením 3840 × 2160 a viac ako miliardou farieb v rámci svojich 8 miliónov pixelov. Je ideálny najmä pre používateľov, ktorí sa zaoberajú grafickými návrhmi alebo výkonnými hráčmi, alebo pre kohokoľvek, kto túži po displeji s rozlíšením 5 000, ale zaň nemôže / nezíska peniaze. Monitors for your MacBook

Je dodávaný s funkciou obraz v obraze, ktorá umožňuje prezerať dve rôzne pripojené vstupné zariadenia vedľa seba. Tento displej sa pripája pomocou DisplayPort 1.2 a má tiež dva rôzne porty HDMI.

27-palcový displej BenQ GW2765HT

Ak máte pocit, že tieto 4K a 5K displeje sú nadhodnotené (alebo si ich jednoducho nemôžete dovoliť), potom je BenQ GW2765HT najlepšou alternatívou. Medzi jeho vlastnosti patrí displej s pomerom strán 16: 9 s rozlíšením 2560 × 1440, ktorý mu poskytuje viac ako 77% pracovného priestoru a vyššie ppi, ako váš obvyklý monitor s rozlíšením 1920 × 1080 FHD. Pripája sa prostredníctvom pripojenia DisplayPort, DVI a HDMI a má vstavané reproduktory a nastaviteľný stojan. Je tiež jedinečný v tom, že prichádza s technológiou Low Blue Light spoločnosti BenQ, ktorá znižuje počet modrých svetiel, ktoré produkujú a rušia vaše spánkové vzorce. Monitors for your MacBook

27-palcový zakrivený displej Samsung C27F591

Aj keď sa hovorí, že zakrivené obrazovky ponúkajú používateľovi ponornejší zážitok zo sledovania. Pre monitor má zmysel, pretože vás bude vždy umiestniť na „sladké miesto“. A to je presne to, čo vám Samsung C27F591 ponúka; Arma s polomerom 8 m poskytuje širšie zorné pole, ktoré zvyšuje vaše vnímanie hĺbky. Je to 1080p displej s rozlíšením 1920 × 1080. Pripája sa cez HDMI a má vstavané reproduktory. Monitors for your MacBook

27palcový displej Dell P2715Q Ultra HD 4K

Dodáva sa s rozlíšením 3840 × 2160 na 8 miliónoch pixelov; zviera vo svojej triede, nehovoríte? Spoločnosť Dell ju tiež vyladila, aby vám poskytla najpresnejšie farebné zobrazenie. Inými slovami, priamo z poľa naozaj nemusíte nič upravovať. Pripája sa cez DisplayPort 1.2 a je dodávaný s vstavaným portom USB 3.0 v dolnej časti displeja. Monitors for your MacBook

Akýkoľvek displej uvedený vyššie, ktorý je dodávaný iba s portom HDMI na pripojenie k vášmu MacBooku alebo iMacu. Ak používate niektoré z týchto posledných počítačov MacBook, budete potrebovať adaptér.