Skúmanie umenia predpovedí stávkovania na koňoch – ako to vždy urobiť správne

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovAko začať podnikať v oblasti konských dostihov

Kredit za obrázok: Súbor Foto

Chcete sa naučiť umeniu predpovedí stávkovania na koni a vždy to urobiť správne? Ak áno, stávkovanie na základe presných predpovedí môže z dlhodobého hľadiska výrazne zvýšiť váš bankroll.

Tento blogový príspevok bude diskutovať o tom, ako rozvinúť schopnosť presne predpovedať výsledky konských dostihov, od pochopenia minulých výkonov až po sledovanie šancí a potenciálnych premenných, ktoré by mohli ovplyvniť každý závod.Poskytneme vám tiež cenné tipy na to, aké stratégie môžu byť najvhodnejšie na zvýšenie úspechu pri vytváraní predpovedí dostihov, takže pokračujte v čítaní a dozviete sa viac o tom, ako sa stať majstrom v správnom predpovedaní pretekov. Poďme!

Čo je to stávkovanie na kone a prečo by ste to mali robiť?

Stávkovanie na kone existuje už po stáročia a mnohí ho na celom svete milujú a sledujú. Ale čo je stávkovanie na koňoch? Zjednodušene povedané, stávkovanie na kone je, keď vsadíte na kone v dostihoch, aby ste určili víťaza, a ak ste stavili správne, odchádzate so sumou peňazí.

Existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali staviť na kone. Jednak je tu potenciál vyhrať serióznu mincu, a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa ľudia zapájajú do stávkovania na koňoch. Konské stávkovanie je tiež zábavné a vzrušujúce sledovať, čo priťahuje mnoho ľudí.Nakoniec existuje veľa zdrojov online, ako napr Britské dostihové dráhy , ktoré poskytujú komplexné návody, ako využiť výhody Tipy NAP , okrem mnohých iných vecí. Stávkovanie na kone má bohatú a dlhú kultúru a tradíciu, ktorá siaha stáročia do minulosti, a účasťou na stávkovaní na koňoch sa ponoríte do tejto kultúry a tradície, čo je skôr zábava.

Ako urobiť predpoveď stávok na kone

Keď tipujete na kone a robíte predpovede, musíte vedieť a urobiť niekoľko vecí, aby ste zvýšili svoje šance na výhru. Po prvé, musíte si urobiť domácu úlohu. Potrebujete zhromaždiť informácie o pretekoch a koňoch súťažiacich v pretekoch; ak to urobíte, výrazne zvýšite svoje šance na výhru.

Musíte tiež uzatvárať rôzne druhy stávok a zamerať sa na viac než len na najbežnejšie typy stávok. Naučte sa rôzne typy dostupných stávok a používajte ich strategicky. Ďalším tipom je nakupovať kurzy, pretože je to jednoduchý spôsob, ako zvýšiť svoju výplatu. Ak chcete zistiť kurzy na konkrétne dostihy, môžete sa pozrieť na rôzne online stránky so stávkovaním na dostihy a tiež si môžete overiť stávkovú kanceláriu na ihrisku.Stávky, ktoré môžete uzavrieť

Ako sme už spomenuli, existuje množstvo rôznych stávok, ktoré môžete uzavrieť, pokiaľ ide o stávkovanie na kone, a vašou úlohou je poznať rôzne typy stávok. Medzi najbežnejšie typy stávok patria:

Vyhrať stávku: Stávka na výhru je stávka na koňa, o ktorom si myslíte, že skončí na prvom mieste.Zobraziť stávku: Výstavná stávka je stávka na koňa, o ktorom si myslíte, že skončí na prvom, druhom alebo treťom mieste.

Umiestniť stávku: Stávka na umiestnenie je stávka na koňa, ktorý skončí na prvom alebo druhom mieste.

Existujú aj takzvané exotické stávky, ktoré môžete uzatvárať, medzi ktoré patria:

Stávka Trifecta: Ide o stávku na prvých troch pretekárov, ktorí prekročia cieľovú čiaru, a na ich predpovedanie v presnom poradí, v ktorom sa umiestnia.

Perfektná stávka: Pomocou tejto stávky vyberiete prvých štyroch účastníkov v pretekoch v správnom poradí.

Presná stávka: Pri stávke exacta vyberiete dvoch pretekárov, ktorí sa umiestnia na 1. mieste sv a 2 nd v správnom poradí.

Faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri vytváraní predpovedí

Keď robíte svoje predpovede, musíte zvážiť niektoré veci, ktoré urobia rozdiel medzi odchodom víťaza a odchodom porazeného. Niektoré z týchto vecí zahŕňajú nasledujúce:

The koňa forma: Toto vám povie, ako si kôň viedol v predchádzajúcich dostihoch.

Beh: Toto vám povie polohu na zemi na ktorých preteky sa konajú.

Vzdialenosť: Toto vám povie vzdialenosť, ktorú pretekáte.

Chov a rodokmeň: Toto poskytuje prehľad o tom, ako by kôň mohol fungovať.