Ak si kúpite Samsung Galaxy S9 alebo počkajte na poznámku 9: Podrobná analýza

Samsung Galaxy S9 je už vonku a ľudia na celom svete sa snažia dostať ruky na nové majstrovské dielo kórejskej telefónnej spoločnosti. Avšak používatelia, ktorí použili sériu Note od spoločnosti Samsung, sú si dobre vedomí toho, že séria telefónov Galaxy sa nezhoduje s phabletovou líniou spoločnosti Samsung. Tisíce ľudí zaujímajú, či by mali Samsung Galaxy S8 naďalej používať a čakať na Poznámku 9, alebo by mali pokračovať a kúpiť si Samsung Galaxy S9. Odpoveď väčšiny skúsených používateľov je jednoznačná Nie pre tých, ktorí uvažujú o kúpe S9. Tu je dôvod:

Ak si kúpite Samsung Galaxy S9 alebo počkajte na poznámku 9

Samsung Galaxy S9 je takmer totožný s Galaxy S8. Úprimne povedané, priemysel smartfónov dosiahol svoj vrchol. Po nasýtení spoločnosti využívajúce smartfóny dochádzajú nové funkcie, ktoré si môžu do telefónov pridať. Galaxy S9 rieši niektoré biometrické problémy S8. Celkovo má tvar a špecifikácie veľmi malý rozdiel. Na svete jednoducho neexistuje žiadna aplikácia, ktorú by ste pri spustení systému S8 rýchlo zvládli. Rozdiely v softvéri a výkone sú také jemné, že pre laikov nezáleží.

Poznámka 9, na druhej strane, bude mať palicu - alebo S Pen -, ktorá dáva dostatočný priestor pre rozmanitú škálu používateľov na použitie phablet pre produktivitu.

Poznámka 9, o ktorej sa hovorí, že ju spoločnosť Samsung nazýva „koruna“, by mala mať procesor 10nm Qualcomm Snapdragon 845 a 6 GB RAM. Hovorí sa tiež, že Samsung Note 9 bude mať celosklenené predné telo s dizajnom bez rámu.Samsung Galaxy S9 má špeciálnu technológiu rozpoznávania tváre na odomknutie obrazovky. Táto technológia by však mohla mať za následok zlý bezpečnostný systém telefónu. Na porovnanie, poznámka 9 má čip Qualcomm Snapdragon 845, ktorý mapuje tváre s 50 000 bodmi infračerveného svetla. Je to oveľa výkonnejšie ako iPhone, ktorý mapuje s 30 000 bodmi.

Na záver veríme, že ak vlastníte špičkový telefón Samsung Galaxy, ale stále hľadáte nový, mali by ste počkať na spustenie noty 9. Samsung Galaxy S9 nestojí za to utrácať veľa peňazí. Poznámka 9, na druhej strane, bude pôsobivá. S novým procesorom Qualcomm Snapdragon 845 môžete v Poznámke 9 očakávať 6 GB-8 GB RAM s vnútorným úložiskom 64 GB.