Mám upgradovať na iPhone 11 z iPhone XS? Podrobný pohľad na výhody a nevýhody

Mínus fanúšikovia Apple, každý by zvážil možnosti skôr, ako urobí veľký skok a inovuje na iPhone 11. Musíte sa kopať do kladov a záporov svojej 700 dolárov investície. Ak máte iPhone XS a zaujíma vás, či by ste mali upgradovať na iPhone 11 alebo nie, prečítajte si ďalšie informácie o postupe a nevýhodách prepínania na iPhone 11 a súvisiace iterácie.

Mám upgradovať na iPhone 11 z iPhone XS? Podrobný pohľad na výhody a nevýhody

Kamera pre iPhone 11Hlavným plusom je kvalita fotoaparátu iPhone 11, obrovský posun od iPhone XS. Rozdiel spočíva v zmene teleobjektívu v XS na širokouhlú kameru v telefóne iPhone 11. Na rozdiel od iPhone 11, ktorý má iba širokouhlú kameru, ponúka XS optickú stabilizáciu obrazu v oboch zadných kamerách. Avšak kvalita obrazu s hlbokou fúziou a automatickým výberom najlepšieho záberu s umelou inteligenciou jednoduchým stlačením tlačidla pri odstránení šumových a farebných efektov poskytuje iPhone 11 výhodu.

Nočný mód

Vylepšený nočný režim a sústredenie sa na zvuk pri natáčaní, aby sa na nočných večierkoch mohli čo najviac zachovať, by mohlo byť pre vás zlatým áno. Podľa môjho osobného názoru to však nie je dôvod, prečo to iPhone 11 stojí.

procesor

Podobne je A13 Bionic v iPhone 11 aktualizáciou z XS A 12 Bionic. A13 má 6 jadier, 4 jadrá a vysokú účinnosť s 20% rýchlejším výstupom a 40% menšou spotrebou energie v porovnaní s A 12 Bionic. Tiež je aktualizovaný GPU pre kov. Nemusí to však byť taký výrazný rozdiel v každodennom živote ako u niektorých používateľov.

zobraziť

Ak obrazovka s uhlopriečkou 5,8 palca nestačí na zobrazenie obrazovky, môžete v telefóne iPhone 11 prepnúť na obrazovku s uhlopriečkou 6,1 palca. Pre niektorých z vás môže byť prekvapujúce, že si svoj telefón vyberiete v obľúbenej farbe, napríklad fialovej, ktorá je ponúkané v iPhone 11.

batérie

Ak nenávidíte, že sa vám výstraha o nízkej úrovni nabitia batérie nachádza v strede niečoho veľmi dôležitého, môže vás tlačiť na iPhone 11 od spoločnosti XS ďalších 5 hodín.

zobraziť

Displej iPhone 11 s technológiou Liquid OLED je síce vynikajúca, ale niektorí používatelia ju nepovažujú za tak fascinujúcu, ako je zobrazenie na displeji XS. Kvalita zostavy sa tiež považuje za downgrade z nehrdzavejúcej ocele v telefóne iPhone XS na hliník v telefóne iPhone 11.

Ako prepnúť s menším počtom peňazí?

Ak vás tieto funkcie ťahajú, ale cena je príliš vysoká, môžete využiť program Apple trade v programe, ktorý niektorí používatelia môžu dať svojmu XS a získať späť 500 dolárov. Musíte pridať trochu viac v porovnaní s platením celej ceny.

Podľa niektorých používateľov je aktualizácia softvéru od spoločnosti Apple oveľa jednoduchšia, pretože staršie verzie iPhone sú omnoho ľahšie, pretože v iPhone 11 sa neočakávajú žiadne veľké zmeny, ako napríklad siete 5G atď. Napríklad najnovšia aktualizácia systému iOS 13 podporuje modely ako 6S dokonca , tak prečo nemáte aktualizáciu softvéru na serveri XS a ušetriť približne 700 dolárov a ak to nestačí, počkajte na zásadné zmeny.