Sady pre Windows 10 neprichádzajú s aktualizáciou Redstone 5

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Microsoft potrebuje viac času na to, aby sa súpravy dostala priamo do systému Windows 10, a preto túto funkciu odkladá až niekedy v roku 2019 (pravdepodobne).

->

Prestaňte sa snažiť nájsť cestu povoliť súpravy v systéme Windows 10 spoločnosť už potvrdila, že funkcia usporiadania aplikácií, stránok a iných úloh do skupín kariet už neprichádza s aktualizáciou Redstone 5, ktorá bude vydaná koncom tohto roka.

Na oficiálny blog Windows , Dona Sarkar, vedúca programu Windows Insider Program v spoločnosti Microsoft, povedala, že počnúc zostavou 17704 už nie je súčasťou Windowsu 10.

Očakáva sa však, že táto funkcia sa vráti v nie tak vzdialenej funkcii, pretože súpravy sú teraz prevedené do režimu offline, aby sa mohli naďalej zlepšovať vizuálne návrhy a pokračovať v lepšej integrácii balíka Office a Microsoft Edge do súprav, aby sa zlepšil pracovný tok ešte predtým, ako bude dostupný pre všetkých.

Aj keď spoločnosť nemá jasné, kedy presne sa funkcia jej aplikácie s kartami vráti, keďže sa pomaly blížime k dokončeniu systému Windows 10 verzie 1809, je bezpečné predpokladať, že nepríde v ďalšej veľkej aktualizácii.

Táto správa by nemala byť prekvapením, pretože spoločnosť sa nikdy nezaviazala zahrnúť súpravy do Aktualizácia Windows 10 Redstone 5 . Pre spoločnosť Microsoft je tiež lepšie, ak si nájde čas na nápravu, než aby vydal neúplnú funkciu, ktorá môže spôsobiť problémy.

Sady je nová funkcia, ktorá vám umožňuje organizovať aplikácie, dokumenty a webové stránky do kariet, podobne ako karty fungujú vo webovom prehliadači.

Myšlienkou je v podstate použiť sady, aby ste sa uistili, že všetky vaše aktivity pre konkrétny výskum budú spojené do jedného zážitku, ktorý môžete obnoviť jediným kliknutím.

Si sklamaný, že Sets tento rok nepríde? Povedzte nám to v komentároch.