Samsung Galaxy S3 „Kamera zlyhala“ Vyriešené

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Samsung Galaxy S3 ponúka používateľom veľmi dobrý zážitok z fotoaparátu. Z niektorých dôvodov sa však používatelia na svojich smartfónoch stretávajú s chybou „Fotoaparát zlyhal“. Nemusíte panikáriť, pretože problém môžete ľahko vyriešiť. Pozrime sa, ako vyriešiť problém Samsung Galaxy S3 „Camera Failed“.

Prejdite na plochu a stlačte tlačidlo Menu. Potom musíte prejsť do časti Nastavenia-> Správca aplikácií-> po posune doľava vyberte kartu Všetky -> možnosť po klepnutí na ikonu fotoaparátu po posune -> stlačte tlačidlo Vynútiť zavretie a tlačidlo Vymazať údaje z vyrovnávacej pamäte. Reštartujte telefón a aplikácia fotoaparátu by teraz mala normálne fungovať.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť a údaje galérie

Podobným postupom je potrebné vyčistiť vyrovnávaciu pamäť pre galériu, ale namiesto toho, aby ste prešli do aplikácie Fotoaparát, musíte zvoliť možnosť Galéria. Aplikácie Fotoaparát a Galéria fungujú integrovaným spôsobom, takže ak sa vyskytne problém v niektorej z týchto aplikácií, obe tieto aplikácie môžu mať problémy.

Obnovenie továrenských nastavení

Ak vyššie uvedené riešenia nefungujú, musíte Samsung Galaxy S3 obnoviť z výroby. Predtým, ako sa presuniete ďalej, musíte si vytvoriť zálohu dôležitých údajov, pretože všetky vaše dáta budú vymazané, keď obnovíte továrenské nastavenie smartphonu. Ak chcete obnoviť továrenské nastavenia Samsung Galaxy S3, klepnite na hlavnej obrazovke na tlačidlo Menu-> vyberte položku Nastavenia-> karta Účty a vyberte položku Zálohovanie a resetovanie -> vyberte možnosť Obnovenie továrenských dát-> stlačte Obnoviť zariadenie-> kliknite na tlačidlo Odstrániť všetko.

Vymazať medzipamäť

Ak aplikácia fotoaparátu nefunguje správne ani po resetovaní z výroby, musíte vymazať medzipamäť. Vypnite telefón a súčasne stlačte tlačidlá Napájanie, Zvýšenie hlasitosti a Doma, kým smartfón nevibruje. Zvýraznite možnosť „vymazať oblasť vyrovnávacej pamäte“ pomocou klávesu zníženia hlasitosti a stlačením tlačidla napájania vyberte požadovanú možnosť.

Ak všetky tieto riešenia nefungujú, snímač fotoaparátu môže byť chybný. Najlepším riešením je skontrolovať správnosť diagnostiky vášho smartfónu v oficiálnom maloobchodnom obchode spoločnosti Samsung. Podporná skupina vám určite vyrieši problém Samsung Galaxy S3 „Camera Failed“.