Prepracovaná aplikácia Office Outlook pre Windows 11 prichádza k testerom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

 Nová aplikácia Office Outlook
  • Nová verzia Outlooku prichádza ku všetkým Office Insiderom.
  • Aplikácia obsahuje nové prostredie podobné webovej verzii Outlooku.
  • Každý s predplatným Microsoft 365 môže povoliť nový dizajn.

Microsoft uvádza na trh svoju novú verziu aplikácie Outlook pre Windows ako ukážku pre zariadenia zaregistrované v programe Office Insider. však toto nie je aplikácia Outlook na ktorom spoločnosť plánuje nahradiť predvoleného e-mailového klienta Windows 11 . Namiesto toho je to nová verzia aplikácie pre stolné počítače, ktorá je súčasťou balíka Office.

Nová verzia aplikácie Outlook obsahuje prepracované rozhranie, ktoré vyzerá veľmi podobne ako webová verzia služby, aby bolo prostredie konzistentnejšie naprieč platformami.

Nový e-mailový klient tiež obsahuje podporu pre osobné účty z Outlook.com a staršie názvy služby, ako napríklad Hotmail a Windows Live, ktoré v beta verzii aplikácie chýbali.

Ako súčasť zmien v dizajne tím vytvoril priamočiarejšiu ponuku pásu s nástrojmi, dynamické šírky stĺpcov kalendára na prispôsobenie priestoru každému dňu a funkciu Rýchle kroky na zobrazenie prispôsobených akcií triedenia a ďalšie.

 Pás s nástrojmi novej aplikácie Outlook
Pás s nástrojmi novej aplikácie Outlook (zdroj: Microsoft)

The je k dispozícii nová skúsenosť pre všetkých Office Insiderov zaregistrovaných v ukážke aktuálneho kanála. V nadchádzajúcich týždňoch bude „skúsenosť sprístupnená aj pre Windows Insider pomocou podobného prepínača v aplikácii Windows Mail“.

Hoci nová verzia e-mailového klienta prináša konzistentnosť naprieč platformami a nové uvítacie obnovenie rozhrania, aplikácia je stále vo vývoji, ktorej chýbajú mnohé z existujúcich funkcií. Spoločnosť tvrdí, že čoskoro plánuje pridať podporu pre viacero účtov a podporu pre ďalšie služby, ako sú Gmail, iCloud a Yahoo. V súčasnosti tiež nie je podporovaný režim offline, ale na tejto funkcii sa pracuje rovnako ako na iných funkciách, ako sú webové doplnky, natívne ICS a vyhľadávanie priečinkov.

Ak ste Office Insider s predplatným na Microsoft 365 môžete prejsť na nový dizajn Outlooku zapnutím „Vyskúšajte nový Outlook“ prepínač v pravom hornom rohu. Microsoft tiež hovorí, že sa vždy môžete vrátiť k staršiemu dizajnu „bez straty údajov alebo e-mailov“.