Recenzia Bluetooth slúchadiel Powerbeat3

Powerbeat3

Slúchadlá sú „nebeské“ zariadenia, najmä ak chcete pracovať s voľnými rukami. Ak sa dokážete zmocniť bezdrôtového, tým lepšie to znamená, že pri pohybe nehrozí riziko zamotania všetkých káblov. Dnes sa pozrieme na trochu staré slúchadlá s technológiou Bluetooth, ktoré sú už nejaký čas na trhu; slúchadlá Powerbeat3.

Slúchadlá Powerbeat3 boli medzi prvými slúchadlami Apple, ktoré prišli s patentovaným čipom W1 spoločnosti. Dizajn slúchadiel je zameraný na činnosť pomocou ohýbateľného klipu okolo ucha, ktorý zaisťuje bezpečné uchytenie a časť do ucha pre skvelý zvukový zážitok.

Z rôznych hodnotení používateľov je možné slúchadlá opísať ako dobré, ale bude to úsek, ktorý povedie, že je vynikajúci. Napriek tomu je dodávaný s nejakým docela svalnatým hardvérom, ako je napríklad Apple W1 Bluetooth čip, ktorý vám poskytuje niekoľko výhod, najväčšou z nich je mŕtvy-jednoduchý párovanie. Slúchadlá môžu na jedno nabitie trvať aj 12 hodín. Powerbeat3

Slúchadlá sú dodávané v červenej, modrej, bielej, žltej a čiernej farbe. Sú vynikajúce pre náročné outdoorové aktivity, pretože sú odolné voči potu a dažďu, ale nie sú úplne nepremokavé. Aby boli slúchadlá pevne pripevnené k vášmu slúchadlu, má klip okolo ucha s ohnutou základňou pre pekné nasadenie do ucha. Rôzni online recenzenti tvrdia, že je mimoriadne pohodlné nosiť a nemá žiadne uši ani podráždenie.

Niektorí používatelia tvrdia, že výčnelok do ucha poskytuje dobré tesnenie (a najlepší zvukový zážitok), ale pri ohýbaní alebo behu sa mierne otáča