Jedna z najsilnejších značiek na svete: 7 modelov Toyota, ktoré sú v roku 2020 trendy

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Keď vodiči v Amerike idú kúpiť nové auto, mnohí sa rozhodnú urobiť prvú predajňu, ktorú navštívia v Toyota. Tento výrobca vozidiel je dnes dobre rešpektovaný, pretože je známe, že poskytuje praktické a spoľahlivé automobily, ktoré sú tiež zábavné. Ak ste pripravení kúpiť si nové auto, nezabudnite zvážiť nasledujúcich sedem modelov, pretože v roku 2020 sú trendy. Keď uvidíte, čo ponúkajú, pochopíte, prečo tomu tak je.

Avalon

Toyota prepracovala model Avalon v roku 2018 a spotrebitelia na zmeny pozitívne reagovali. Tento model je opäť považovaný za jeden z najlepších vo svojom segmente, pretože prichádza s vynikajúcimi vnútornými, bezpečnostnými a pohodlnými funkciami, ktoré si zamiluje vodič, a rôznymi cenovými bodmi. To umožňuje každému vodičovi nájsť ozdobu, ktorá vyhovuje ich potrebám bez porušenia banky. Napríklad všetky modely sa dodávajú s automatickým núdzovým brzdením, prispôsobivým tempomatom, varovaním pred zrážkou vpred a ďalšími. Vodiči oceňujú, že nemusia platiť viac za veci, ktoré chcú a potrebujú pri svojej jazde. Všetky bežné modely sa dodávajú s motorom 3,5 l V6, zatiaľ čo hybridná verzia sa dodáva so štvorvalcovým motorom s objemom 2,5 l a elektrickým motorom.

Kvalita jazdy zostáva vynikajúca a kabína je tichá a priestranná. Aj keď v tomto modeli nie je veľa priestoru, zdá sa, že vlastníci tento problém nenachádzajú. Milujú to, čo auto ponúka a vyhlasujú, že sú spokojní s tým, čo má. Nová úroveň výbavy TRD pre tých, ktorí chcú športové vozidlo, určite uspokojí tých, ktorí inde hľadali športový sedan. Teraz to môžu získať presne od výrobcu, ktorého poznajú a ktorému dôverujú.

Camry TRD

Toyota Camry, jedno z desiatich najpredávanejších vozidiel v Amerike v roku 2018, má čo ponúknuť každému vodičovi. Tento sedan strednej veľkosti je stále obľúbený, aj keď táto trieda vozidiel klesá v predaji. Toyota urobila veľa, aby okorenila toto dochádzajúce auto a verzia Toyota Racing Development je vynikajúca. Od matne čiernych kolies až po duálny výfukový systém sa toto vozidlo odlišuje od svojich súrodencov niekoľkými spôsobmi, pokiaľ ide o exteriér. Toyota sa tam však nezastavila. Pridali tiež špeciálne vyladené odpruženie, tyče proti prevráteniu a čiernu strechu. Vyliezť za volant a uvidíte aj niekoľko vylepšení. Červené bezpečnostné pásy, svetlo s červeným odtieňom a zreteľný radiaci gombík. Keď sa vozidlo naštartuje, vodiči určite ocenia výkonný motor 3,5 l V6 a 8-stupňovú automatickú prevodovku. Záujemcovia o Avalon sa môžu dozvedieť viac od ísť na stratégie nákupu automobilov ,

koruna

Toyota drží rekord v modeli auta s najväčšími predajmi v histórii vďaka modelu Corolla. Je to čiastočne kvôli nízkej cene tohto vozidla, ale to je len jeden z mnohých dôvodov, prečo si ľudia tento model vyberajú znova a znova. Corolla sa vyrába viac ako 50 rokov a teraz prešla 13 generáciami. Aj keď sa stal kompaktným automobilom v roku 1991 po tom, čo bol roky subkompaktom, toto vozidlo zostáva praktické a spoľahlivé. Pokiaľ ide o tieto charakteristiky Corolly, nič sa za modelový rok 2020 nezmenilo.

Amerika nie je jediné miesto, kde sa Corolla predáva. V skutočnosti je tento model stále populárnejší v iných krajinách, ale to neznamená, že ho vodiči v USA tiež nemajú radi. V súčasnosti sa v krajine predalo vyše 280 000 sedadiel Corolla a americkí vodiči kúpili ďalších 22 000 sedadiel Corolla. Očakávajte, že v nadchádzajúcich rokoch dôjde k nárastu predaja, pretože spoločnosť Toyota urobila niektoré zmeny, ktoré si vodiči určite zamilujú.

Nové koruna má ostrý vzhľad. Navštívte predajňu, aby ste videli užšiu mriežku, tenšie svetlomety a pravé uhly tohto nádherného stroja. Tohtoročný model vyzerá športovejšie ako kedykoľvek predtým a tí, ktorí mali to šťastie, že ho jazdia, hovoria, že sa cítia tiež športovo, vďaka novým podložkám TNGA a vylepšenej manipulácii. Okrem toho Toyota teraz urobila štandardy Apple CarPlay a Android Auto na všetkých modeloch spolu s monitormi pre slepé uličky. Spoločnosť dokonca vylepšila motor.

Dnes Toyota Toyota Corolla prichádza s 2,0-litrovým štvorvalcovým motorom s výkonom 169 koní a krútiacim momentom 159 libier. Vodiči si môžu vybrať zo šesťstupňovej manuálnej prevodovky alebo z prevodovky CVT, pričom si vyberú svoje osobné preferencie. Výnimkou sú sedany základnej úrovne, pretože stále prichádzajú so štvorvalcovým motorom s objemom 1,8 l. Kupujúci to musia vziať do úvahy, keď sa rozhodnú, ktorú úroveň výbavy kúpiť.

horal

Highlander stal sa starým a zastaralým, a tak sa spoločnosť Toyota rozhodla tento model prepracovať pre modelový rok 2020 a výsledky sú neuveriteľné. Toto vozidlo využíva platformu TNGA na pohodlnejšiu jazdu a lepšiu dynamiku jazdy. Štýl bol aktualizovaný, ale celkový tvar zostáva rovnaký. Toto vozidlo pojme sedem alebo osem ľudí v závislosti od zvolenej úrovne výbavy a všetky modely sa dodávajú s Toyota Safety Sense 2, automatickými diaľkovými svetlami, asistenciou pre dopravné značky a detekciou chodcov.

Pohon predných kolies zostáva v tomto modeli štandardom, aj keď vodiči môžu prejsť na pohon všetkých kolies a Toyota naďalej ponúka hybridnú verziu pre tých, ktorí chcú túto možnosť. Tento hybridný motor je teraz vybavený štvorvalcovým motorom spojeným s dvoma elektrickými motormi, ktoré zvyšujú míle na galón na 34, čo je o 17 percent viac ako v predchádzajúcom modeli. Aj napriek všetkým zmenám, ktoré urobil výrobca na Highlander, cena zostáva na dosah väčšiny vodičov pri hľadaní SUV strednej veľkosti.

RAV4

Toyota predala v roku 2018 viac kompaktných crossoverov RAV4 ako akékoľvek iné vozidlo na ceste, s výnimkou troch snímačov v plnej veľkosti. Tento model bol v rovnakom roku prepracovaný a nová verzia bola uvedená na trh v roku 2019. V dôsledku toho neočakávajte v tomto roku zásadné zmeny v RAV4. Vodiči to milujú tak, ako to je. Spoločnosť Toyota však upravila úroveň výbavy doplnením niektorých zariadení tak, aby lepšie vyhovovali potrebám zákazníkov a niektoré vlastnosti, ktoré boli predtým voliteľné, sa teraz stávajú štandardom. Napríklad, Android Auto sa teraz dodáva na všetkých modeloch namiesto iba na niektorých.

Toyota však ponúka balík terénnych vozidiel TRD, ktorý prichádza s dynamickým vektorovaním krútiaceho momentu, pneumatikami pre všetky terény a vrátením podvozku. Spoločnosť Toyota bude navyše ponúkať zapojené ovládače hybridných modelov, ktoré však budú k dispozícii až v roku 2021. Bez ohľadu na to, ktorá úroveň výbavy je vybraná, vodiči vedia, že dostanú vozidlo, ktoré poskytuje pohodlnú jazdu a zároveň je mimoriadne spoľahlivé.

supra

Pred viac ako 15 rokmi sa spoločnosť Toyota rozhodla prestať ponúkať vozidlo Supra, hoci niekoľko automobilových nadšencov si myslí, že to bolo najchladnejšie vozidlo, aké kedy vyšlo z Japonska. Teraz ho privádzajú späť a Mark 5 supra je skutočne výkonné auto, ktoré sedí na architektúre klastrov navrhnutej spoločnosťou BMW. V minulosti toto vozidlo ponúkalo dve plus dve sedadlá, ale to už neplatí. Tohtoročný model prichádza so zadným lavicovým sedadlom, ale tí, ktorí riadili auto, hovoria, že je to prakticky nepoužiteľné.

Vodiči sa do tohto automobilu zamilujú vďaka preplňovanému motoru BMW B58 3.0L pod kapotou. Táto rovná-šesť dodáva 335 konských síl a 365 libier nohy twist. Vďaka tejto kombinácii ide toto vozidlo z nuly na 60 za pouhých 4,1 sekundy. Všetky modely predávané v USA sa dodávajú s 8-stupňovou automatickou prevodovkou ZF, pretože v súčasnosti v USA nebude v USA ponúkaná žiadna manuálna možnosť.

Tacoma

Aj keď model Tacoma v roku 2016 prešiel určitými zmenami, spoločnosť Toyota sa rozhodla urobiť viac, aby sa tento model udržal čerstvý. Tohtoročný model obsahuje nové kolesá, prepracované zadné svetlá, LED svetlomety a aktualizovanú mriežku. Možnosti motora zostávajú rovnaké a prah vodiča si môže zvoliť medzi pohonom všetkých kolies a zadným kolesom na ktoromkoľvek vybranom modeli. Toyota sa však rozhodla zamerať sa na interiér pre tohtoročné aktualizácie a vodiči určite ocenia, čo urobili v kabíne.

Vyliezť za volant a vyskúšať si nové pohodlie a technické vlastnosti, ktoré sú súčasťou Tacoma 2020. Tieto vozidlá sa teraz dodávajú s elektricky nastaviteľným sedadlom vodiča, ktoré obsahuje bedrovú opierku. Všetky modely ponúkajú Apple CarPlay, Android Auto a Amazon Alexa. Modely základnej úrovne sa dodávajú so 7-palcovým dotykovým displejom a vyššie úrovne orezania dosahujú výšku 8 palcov. Predchádzajúce modely sa však dodávali s 6,1-palcovými obrazovkami, čo je veľmi cenená aktualizácia.

Spojené štáty americké sú v súčasnosti najsilnejším trhom spoločnosti Toyota, čo pomáha vysvetliť, prečo spoločnosť pokračuje v lámaní záznamov v príjmoch aj v predajoch. Bola prvou spoločnosťou, ktorá predala na celom svete desať miliónov vozidiel v jednom roku a opakovala to viac ako raz. Viac ako 20 percent predaja krajiny pochádza z tejto krajiny, hoci Japonsko nie je pozadu. Bez ohľadu na to, ktorá krajina kúpi najviac automobilov, spotrebitelia majú istotu, že svoje peniaze utratia so spoločnosťou Toyota. Vďaka svojmu neustálemu úspechu na celom svete každý majiteľ Toyota vie, že ide o spoločnosť, ktorá bude v najbližších rokoch.