Hlas Morgan Freeman prichádza do aplikácie Waze GPS Navigation vo vašom okolí

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Morgan Freeman Voice Coming To A Waze GPS Navigation App Near You

Americký herec Morgan Freeman je muž, ktorý možno opísať ako muž s zbožným hlasom. Jeho hlas, hoci nízky, je dosť hlboký, aby od vás vyvolal pocit podriadenia sa Bohu.

Populárna navigačná aplikácia GPS sa rozhodla použiť Morgan Freeman ako vypravca vo svojom mobilnom systéme aplikácií. Možno si mysleli, že použitie zbožného hlasu vás prinúti podrobiť sa pokynu navigačného systému Waze. Morgan Freeman práve náhodou mal ten ikona zbožný hlas, a teda najlepší muž pre túto prácu.

Freeman nie je prvou osobou s ikonickým hlasom, ktorú používa aplikácia vlastnená spoločnosťou Google. Waze predstavil ľudí ako Arnold Schwarzenegger, T a Darth Vader v hlasovom rozprávaní pomocou navigačnej aplikácie.

Ako aktivovať hlas Morgan Freeman vo svojej aplikácii Waze

Za predpokladu, že máte v telefóne nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie Waze (ak nie je prvá aktualizácia aplikácie), postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Android:

Prejdite na ‘Nastavenia> Zvuk> Jazyk hlasu? > Morgan Freeman

iOS:

Otvorte aplikáciu Waze, prejdite do časti Nastavenia v ľavom dolnom rohu obrazovky. Klepnite na ikonu ozubeného kolieska v ľavom rohu. Potom prejdite do časti Zvuk> Jazyk hlasu? > eng-Morgan Freeman

Tak jednoduché, ako to, dostanete Freemana, ktorý vám povie, akým smerom sa budete pohybovať vo svojom aute. Ak ste do telefónu nenainštalovali aplikáciu Waze a chceli by ste ju vyskúšať, prejdite na adresu Hračkárstvo alebo Obchod s aplikaciami stiahnuť do príslušného zariadenia.