Monštrum s vysokými vlkodlaky a šperkami sa koná toto leto

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Monster High Ghouls and Jewelels Goes Na turné toto leto

Monster High Ghouls and Jewels Goes On Tour This Summer

Monster High Ghouls and Jewels, bezplatná logická hra s tromi zápasmi, ktorá vychádza z populárnej série Mattel, pomáha všetkým vlkolom oslavovať leto štýlom. Predtým exkluzívne v obchode App Storesm, Monster High Ghouls and Jewels je teraz k dispozícii na Google Play v Severnej Amerike a čoskoro na celom svete, čo hráčom Androidplayers poskytne úplne nový spôsob, ako navštíviť Dracularu, Frankieho Steina a ostatných chlapcov a ghoulov Monster High.

' S uvedením Ghouls and Jewels na App Store boli fanúšikovia nadšení, keď dostali nový spôsob, ako sa dozvedieť viac o svojich obľúbených ghouloch Monster High, ale na Androide sa objavil aj veľký dopyt po verzii hry, “Povedal Philippe Erwin, generálny riaditeľ spoločnosti BluBox. ' Chceme sa ubezpečiť, že všetci fanúšikovia Monster High majú možnosť hrať hru a nájsť si svoj vlastný jedinečný štýl, takže keď hovorili fanúšikovia, počúvali sme. Preto hry BluBox prinášajú Monster High Ghouls and Jewelels nielen na Google Play, ale aj na Amazon Appstore a Samsung Apps, takže sa k tejto zábave môžu pripojiť hráči z celého sveta. '

Monster High Ghouls and Jewels Goes On Tour This SummerMonster High Ghouls and Jewels sa tiež tento rok v lete vydá na cestu do San Diega Comic-Con International 2014 s hrateľným demom, ktoré je k dispozícii v stánku Mattel (# 3029) od 23. júla do 27. júla. Takže fanúšikovia z celého sveta sa môžu zúčastniť slávností, počnúc 24. júlom, bude BluBox Games ponúkať balíček SDCC Monster High Ghouls and Jewels každému, kto stiahne alebo si stiahol Monster High Ghouls and Jewels pre iOS alebo Android. Po vzoroch exkluzívnych bábik Monster High, ktoré sú k dispozícii iba na Comic-Con, dostanú fanúšikovia avatary Manny Taur a Iris Clops na obmedzený čas, zbrusu nové módne doplnky a mince 2014, aby pomohli pri oslavách 45th výročie San Diego Comic-Con International.

V Monster High Ghouls and Jewels vás budú fanúšikovia obľúbených fanúšikov ako Frankie Stein, Draculaura a Clawdeen Wolf sprevádzať viac ako 120 tvorcami kreeperificlevels, keď zbierate stvorenia na drvenie power-ups, kupujete zabijácke nástrahy, zápasíte s jumpy drahokamami a drahokamy. Najskôr však svoj avatar Monster High upravíte stovkami módnych doplnkov a doplnkov.

Hra Monster High Ghouls and Jewels je teraz k dispozícii na stiahnutie zadarmo v App Store, Google Play, AmazonAppstore a Samsung Apps store. Byť jedinečný. Buď sám sebou. Buďte monštrum , Viac informácií nájdete na MonsterHigh.com a sťahujte ešte dnes!

Monster High Ghouls and Jewels Goes On Tour This Summer

Na Monster High Ghouls and Jewelels na internete Obchod s aplikaciami ,

Monster High Ghouls a Jewelson Google Play ,

Podľa tohto prevezmite nové diela do tlačovej súpravy odkaz ,

Prezrite si nový trailer Android tu ,

O spoločnosti Mattel

Rodina spoločností Mattel (Nasdaq: FOOD ) je svetovým lídrom v oblasti dizajnu, výroby a predaja hračiek a rodinných výrobkov. Do portfólia najpredávanejších značiek Mattelu patrí Barbie, najobľúbenejšia módna bábika, ktorá bola kedy vyrobená, Hot Wheels, Stredná strašidelná, Americké dievča, Thomas a priatelia a Fisherova cena značiek vrátane malých ľudí a hnacie kolesá, MEGA Značky vrátane MEGA BLOKS a RoseArt, ako aj širokú škálu zábavných liniek hračiek. V roku 2013 bol časopis Ethisphere Mag Matt jedným z „najetickejších spoločností na svete“ av roku 2014 sa umiestnil na 5. mieste v zozname 100 najlepších firemných občanov v časopise Corporate Responsibility Magazine. Spoločnosť Mattel so sídlom v El Segundo v Kalifornii zamestnáva takmer 30 000 ľudí v 40 krajinách a teritóriách a predáva výrobky vo viac ako 150 krajinách. V spoločnosti Mattel sme Vytváranie budúcnosti hry , Navštívte nás na našej webovej stránke tu Pripojte sa k nám Facebook alebo cvrlikání ,

O hrách BluBox

Spoločnosť BluBox Games, založená v roku 2005 veteránmi herného priemyslu, je vývojové štúdio pre mobilné hry, ktoré sa špecializuje na vytváranie jedinečných a vysoko kvalitných zážitkov pre zábavné franšízy. Preklenutie priepasti medzi herným, filmovým a televíznym priemyslom ponúka BluBox fanúšikom nové spôsoby interakcie s existujúcimi a originálnymi značkami a IP. Tím BluBox pochádza z rád Activision, EA, Warner Brothers, THQ, Digital Eclipse, Pandemic, Insomniac, SCEA, Universal Studios aRockstar Games a má kombinované 75+ rokov skúseností na všetkých platformách a žánroch. Viac informácií nájdete na Bluboxgames.com ,

MONSTER HIGH a súvisiace ochranné známky a obchodné šaty sú vlastníctvom spoločnosti Mattel a používajú sa na jej základe. 2014 Mattel. Všetky práva vyhradené.