Microsoft Work & Play spája najlepšie aplikácie a služby len za 149 dolárov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Čo keby ste mohli získať všetky najhodnotnejšie služby spoločnosti Microsoft za zlomok ceny? Správne, s balíkom Microsoft Work & Play môžete.

->

Microsoft prináša späť balík Work & Play, ktorý vám poskytuje prístup k najlepším prémiovým službám Microsoftu vrátane Office 365 Home, Xbox Live Gold, Xbox Music Pass a predplatného Skype Unlimited World len za 149 dolárov ročne, čo predstavuje viac ako 279 dolárov. úspora pri kúpe služieb samostatne.

Balík Microsoft Work & Play obsahuje nasledujúce výhody:

Office 365 Home: Toto je možno najlepšia možnosť, ako získať prístup k balíku Office pre celú rodinu. Táto možnosť vám poskytuje až päť inštalácií balíka Office na PC a Mac; Office si môžete nainštalovať na tablety, smartfóny a získate 1 TB úložisko OneDrive. Táto možnosť má cenovku 99,99 $.

Xbox Live Gold: Ročné predplatné má bežne cenu 59,99 USD, no niekedy ho na Amazone nájdete lacnejšie.

Xbox Music Pass: Toto je predplatné, ktoré vám umožní prístup k miliónom skladieb z katalógu hudobných služieb spoločnosti Microsoft. Toto predplatné má zvyčajne cenu 99,99 USD ročne.

Skype Unlimited World + Wi-Fi: s plateným predplatným získate neobmedzené minúty na volanie po celom svete z akéhokoľvek podporovaného zariadenia. Získate tiež Skype Wi-Fi, ktoré vám umožní prístup na internet z miliónov hotspotov po celom svete. Toto je najdrahšie predplatné za 168 dolárov ročne.

Zakúpením balíka Microsoft Work & Play získate všetky tieto služby len za 149 USD ročne, čo vám po sčítaní (99,99 USD + 59,99 USD + 99,99 USD + 168 USD = 428 USD) môže ušetriť až 279 USD.

Balík Microsoft Work & and Play si môžete zakúpiť na Microsoft Store .

Ak si myslíte, že je to dobrý obchod, dobre... je! A Microsoft obmedzuje na tri nákupy na osobu. Ak chcete ušetriť nejaké zelené, radšej konajte teraz, pretože toto je časovo obmedzená ponuka do vypredania zásob.

Zdroj Microsoft