Microsoft Word získava podporu ChatGPT AI s novým doplnkom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

 Word ChatGPT Ghostwrite (zdroj: Creative Data Studios)
  • Creative Data Studios vytvára doplnok ChatGPT pre Microsoft Word.
  • Doplnok Ghostrwrite vám umožňuje vytvárať obsah generovaný AI na základe konkrétneho dotazu.
  • Doplnok má edíciu „Basic“ a „Pro“, ktorú si musíte zakúpiť.

Teraz môžete používať OpenAI ChatGPT v programe Microsoft Word s novým doplnkom Ghostrwrite od Creative Data Studios . Hoci Microsoft už na tom pracuje priniesť umelú inteligenciu do svojich produktov Office tím Creative Data Studios vydal nový doplnok Office, ktorý vám umožňuje získať asistenta písania cez ChatGPT.

Doplnok pridáva rozhranie ChatGPT na bočnú stranu dokumentu, ktoré môžete použiť na vytvorenie obsahu AI z konkrétneho dotazu. Okrem toho toto riešenie obsahuje kontrolu gramatiky, slovník a tezaurus.

Ak chcete na písanie obsahu vo Worde použiť umelú inteligenciu, môžete si vybrať z dvoch rôznych úrovní. „Základná edícia“ stojí 10 dolárov, ale umožňuje vám vygenerovať iba niekoľko odsekov textu, alebo si môžete vybrať „Vydanie Pro“, ktoré zahŕňa možnosť nastavenia dĺžky obsahu a podporuje všetky dostupné modely OpenAI. .

Nastavenie bude tiež vyžadovať bezplatný alebo platený kľúč OpenAI, ktorý sa budete musieť pripojiť k doplnku, aby ste mohli začať vytvárať obsah generovaný AI. Doplnok tiež funguje Windows 11 , Mac a webovú verziu balíka Office.

Hoci si môžete nainštalovať a používať doplnok Ghostrwrite, nie je jasné, či ho zákazníci budú môcť používať v násilnej budúcnosti (prostredníctvom GeekWire ), keďže Microsoft plánuje priniesť svoje vlastné nástroje AI do produktov balíka Office vrátane Wordu, Outlooku a PowerPointu. Bing tiež dostane ChatGPT v nasledujúcich mesiacoch.

Napríklad v programe Outlook spoločnosť plánuje použiť AI na zlepšenie výsledkov vyhľadávania bez použitia konkrétneho kľúčového slova, navrhovanie e-mailových odpovedí a odporúčanie zmien dokumentov programu Word.