Microsoft predvádza konzolu Xbox Project Scorpio pre vývojárov

Hry

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Xbox Project Scorpio (súprava pre vývojárov)

Toto je konzola Project Scorpio, ktorú vývojári Xboxu dostanú na vytváranie nových hier.

->

Očakáva sa, že Xbox Project Scorpio bude predstavený počas brífingu spoločnosti Microsoft počas E3 2017 a pred podujatím sa spoločnosť rozhodla predviesť svoju konzolu pre vývojárov.

Vo videoprehliadke spoločnosť Microsoft poskytuje bližší pohľad na funkcie a hardvér vo vnútri súpravy pre vývojárov, ktorú vývojári konzoly môžu zostavovať a testovať svoje hry.

Fyzicky súprava pre vývojárov obsahuje ďalšie porty ako súčasná konzola Xbox One S, nemá diskovú jednotku a je tu displej na prednom paneli, ale táto konzola samozrejme nevyzerá ako konečný produkt.

Kevin Gammill, inžinier Xbox, tiež odhaľuje, že Xbox Project Scorpio pre vývojárov obsahuje rýchlejší grafický procesor, 24 GB pamäte a 1 TB SSD disk na ukladanie spolu s tradičným 1 TB pevným diskom s otočným tanierom. Súprava pre vývojárov navyše ponúka možnosť prepínať medzi konzolami Xbox One, Xbox One S alebo Project Scorpio.

Na základe spätnej väzby od vývojárov obsahuje konzola aj chladiace otvory na bočnej strane, ktoré umožňujú tvorcom hry ukladať jednotky na seba.

Spoločnosť Microsoft predstaví Xbox Project Scorpio a všetky podrobnosti vrátane oficiálneho názvu, presných hardvérových špecifikácií, konečného dizajnu a cien počas brífingu Xbox v nedeľu, 11. júna o 17:00 EST / 14:00 PT .

Spoločnosť bude udalosť vysielať naživo Miešačka , Trhnutie , YouTube , Facebook Live , a Twitter . Navyše, tentoraz bude spoločnosť Microsoft vysielať brífing aj na kanáli Fuse, ak uprednostňujete sledovanie udalosti cez kábel.