Microsoft sa rozhodol uviesť na trh Surface Pro 4, telefóny Lumia a Band 2 počas októbrového podujatia

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Microsoft údajne uvedie na trh nový Surface Pro 4, Lumia 950 a Lumia 950 XL a Microsoft Band 2 niekedy v októbri. Spoločnosť tiež pravdepodobne predstaví ďalší hardvér Surface.

->

Microsoft sa v októbri pripravuje na veľkú udalosť uvedenia hardvéru. Podľa novej správy z The Verge , Microsoft sa pripravuje na uvedenie Surface Pro 4, dvoch nových telefónov Lumia a Microsoft Band 2 .

Správy sa prvýkrát objavili na čínskej stránke WPDang , ale je potvrdené, že softvérový gigant v októbri uvedie na trh množstvo nového hardvéru.

Microsoft by okrem už spomínaných zariadení mohol odhaliť aj jeden alebo dva nové hardvérové ​​zariadenia, no tieto informácie nie sú potvrdené.

Podľa čínskej stránky by spoločnosť teraz mohla predstaviť štíhlejšiu verziu Xbox One, ale je to viac fáma ako skutočnosť, pretože takýto plán sa pravdepodobne neuskutoční. Existuje však veľká šanca, že Microsoft by mohol okrem nového Surface Pro 4 oznámiť aj ďalší hardvér Surface.

Minulý rok sme očakávali, že Surface Mini vyjde spolu so Surface Pro 3, ale spoločnosť zabila zariadenie o jedenástej hodine.

Podujatie Microsoftu bude primárne predstavovať Surface Pro 4 a smartfóny Lumia. Nový Surface Pro 4 sa pravdepodobne nebude príliš líšiť od Surface Pro 3, pretože veľa ľudí a spoločností investovalo veľa peňazí do príslušenstva, ako je napríklad dokovacia stanica.

Na tablete však budú badateľné zmeny. Napríklad spoločnosť stále môže urobiť svoj Surface Pro 4 tenším a ľahším a zvýšiť veľkosť a rozlíšenie displeja. Existujú tiež informácie, ktoré naznačujú, že spoločnosť Microsoft by mohla zahrnúť podporu Windows Hello do Surface Pro 4, ale je malá šanca, že nový fotoaparát Intel RealSense sa do zariadenia zmestí. Namiesto toho by klávesnica Surface mohla obsahovať snímač odtlačkov prstov, aby sa prihlásenie výrazne zjednodušilo.

Počuli sme o dvoch nových telefónoch Lumia: Lumia 950 a Lumia 950 XL, dokonca máme aj niektoré podrobnosti o špecifikácii. Teraz už len musíme počkať, kým Microsoft oficiálne predstaví nové telefóny, aby sme videli, ako naozaj vyzerajú a aký je plán s Windows 10 Mobile.

Očakáva sa, že Microsoft Band 2 bude uvedený na trh spolu s novými smartfónmi a tabletmi. Aj keď sme počuli zvesti o tom, že Microsoft postaví nástupcu svojho fitness náramku, o zariadení nie je veľa informácií, no vzhľadom na spätnú väzbu od komunity môžeme očakávať len to, že kapela bude lepšia a vylepšená.

Momentálne neexistuje žiadny dátum ani miesto pre októbrovú udalosť, pretože spoločnosť Microsoft ešte oficiálne neoznámila. Spoločnosť však bude tento rok v septembri na konferencii IFA v Berlíne a predstaví hardvér Windows 10, ale neočakáva sa, že Surface Pro 4 alebo Lumias budú súčasťou podujatia, namiesto toho spoločnosť usporiada vlastnú tlačovú udalosť na spustenie nového hardvéru. .

Zdroj WPDang cez The Verge