Microsoft predstavuje zariadenie na spoluprácu Surface Hub 2S pre pracovisko

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Microsoft predstavuje zariadenie na spoluprácu Surface Hub 2S za takmer 1200 dolárov pre pracovisko a tu je to, čo potrebujete vedieť.

->

V spolupráci so Steelcase spoločnosť Microsoft predstavila nový Surface Hub 2S počas malej tlačovej akcie v New Yorku. Druhá generácia zariadenia je úplne prepracovaná z pôvodného vydania a nanovo definuje spôsob, akým ľudia tvoria a spolupracujú na akomkoľvek pracovisku.

Surface Hub 2 je obrovský all-in-one počítač s 4K+ 50-palcovým (pomer strán 4:3) multidotykovým displejom, ktorý prináša všetky funkcie a skúsenosti z produktového radu Surface (od Surface Go k Surface Pro 6 , do Surface Studio 2 ), ako je viacdotykový displej a podpora digitálneho pera (ktoré môžete dokonca pripevniť na bočnú stranu obrazovky).

Okrem toho sa displej vyznačuje super tenkými 15,5 mm rámikmi, sklom Gorilla s matným povrchom na zníženie odrazov, stereo reproduktormi a celkovo je Surface Hub 2S o šesťdesiat percent tenší ako predtým.

Stojan a batéria Surface Hub 2S

Zariadenie je teraz namontované na stojane, ktorý navrhla populárna spoločnosť na kancelársky nábytok Steelcase, a umožňuje jednoduché premiestňovanie zariadenia medzi miestnosťami.

V hornej časti sa nachádza starostlivo navrhnutá 4K kamera, ktorú ak sa pohnete a náhodou ju zrazíte, praskne, no nezíde sa.

Tentoraz máte dokonca na výber z voliteľnej batérie od spoločnosti APC, ktorú môžete umiestniť do základne stojana, čím získate výdrž batérie približne dve hodiny.

Technické špecifikácie Surface Hub 2S

Nová generácia zariadenia podľa spoločnosti ponúka o päťdesiat percent rýchlejší grafický výkon ako pôvodný Surface Hub. Vnútorné časti sú teraz umiestnené v kazete, ktorá sa pripája na zadnú stranu displeja, a umožňuje upgrade, aby sa zabránilo tomu, že sa investícia stane zastaranou v priebehu niekoľkých rokov. Okrem toho možnosť výmeny kaziet s novým procesorom, grafikou a väčšou pamäťou umožní odomknúť budúce funkcie pre ešte zaujímavejšie zážitky.

Pokiaľ ide o konkrétnejšie technické špecifikácie, Surface Hub 2S obsahuje procesor Intel Core i5 8. generácie, 8 GB pamäte a 128 GB úložisko M.2 SSD.

Rovnako ako predchádzajúca generácia, aj Surface Hub 2S beží na Windows 10 Team, čo je variant operačného systému, ktorý spúšťa iba moderné aplikácie z Microsoft Store, čo znamená, že zariadenie je plne integrované s aplikáciami Office, Microsoft Teams, Whiteboard. a mnoho ďalších aplikácií.

Myšlienkou Surface Hub 2S je zvýšiť spoluprácu na pracovisku alebo umožniť pracovníkom presunúť zariadenie na iné miesta, aby mohli spolupracovať na miestach, kde sa zvyčajne stretnutia neuskutočňujú.

Pre spoločnosti, ktoré potrebujú niečo ešte väčšie, Microsoft tiež oznamuje 85-palcový model Surface Hub 2S s pomerom strán 16:9, ale spoločnosť nezdieľa špecifiká, kedy bude k dispozícii.

Ak ste sa udalosti nemohli zúčastniť, spoločnosť Microsoft už zverejnila tlačovú udalosť na YouTube.

Surface Hub 2S je určený pre pracoviská a nie je lacný. Cena 50-palcového modelu začína na 9000 dolároch. Ak potrebujete stojan, budete si ho musieť kúpiť samostatne za 1 449 USD a ak získate stojan, môžete tiež získať batériu APC za 1 400 USD. To znamená, že keď všetko spočítate, je to nákup takmer 12 000 dolárov – ak chcete úplný zážitok.

Očakáva sa, že sa zariadenie začne dodávať v júni 2019 a 85-palcový model by mal byť vybraným zákazníkom uvedený na trh začiatkom roka 2020.