Microsoft Band 2: ako používať nové ovládacie prvky prehrávania hudby

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Najnovšia aktualizácia firmvéru Microsoft Band 2 prináša podporu pre ovládanie hudobných aplikácií, ako sú Groove Music a Spotify, v telefóne a tu je návod, ako môžete nové funkcie používať.

->

Len pred pár dňami spoločnosť Microsoft vydala novú aktualizáciu pre druhú generáciu svojho fitness trackera. Spolu s touto aktualizáciou bolo pridaných niekoľko nových funkcií, ktoré sú skutočne veľmi pekné. Nositeľné zariadenia sú navrhnuté tak, aby veci trochu uľahčili a súčasťou toho je aj možnosť ovládať hudbu pomocou náramku namiesto používania telefónu.

V najnovšej aktualizácii pre Microsoft Band 2 pridáva softvérový gigant podporu pre ovládanie hudobných aplikácií vo vašom telefóne a nielen vy môžete ovládať aplikácie, ako je Groove Music alebo Podcast, ale aj aplikácie tretích strán vrátane Spotify a podobné aplikácie, ktoré túto funkciu podporujú.

Ovládanie prehrávania hudby Microsoft Band 2

V prvom rade sa musíte uistiť, že váš Microsoft Band 2 používa najnovšiu aktualizáciu firmvéru, inak nebudete môcť používať nové funkcie. Ak máte najnovšiu verziu firmvéru, môžete jednoducho skontrolovať otvorením aplikácie Microsoft Health, táto aplikácia bola navrhnutá tak, aby sa používala ako doplnok k náramku Microsoft Band a upozorní vás, ak je k dispozícii aktualizácia na stiahnutie.

Potom na telefóne otvorte svoju obľúbenú hudobnú aplikáciu, ako je Mix Radio, Groove Music alebo Spotify, a dvojitým ťuknutím na tlačidlo napájania na Microsoft Band 2 získajte ovládanie hlasitosti.

Ak rýchlo dvakrát klepnete na tlačidlo napájania na náramku Microsoft Band 2, zobrazí sa ovládanie hudby a názov skladby, ktorú práve počúvate. Potom môžete preskočiť na nasledujúcu alebo predchádzajúcu skladbu a môžete pozastaviť aktuálne prehrávanie.

Ak nosíte rukavice, pozastavenie a preskakovanie skladieb pomocou dotykovej obrazovky môže byť problematické, preto spoločnosť Microsoft tiež integrovala akcie tlačidlo. Ak toto tlačidlo stlačíte raz, keď sú zobrazené ovládacie prvky hudby, skladby sa pozastavia alebo prehrajú, ak na tlačidlo dvakrát klepnete, môžete preskočiť na nasledujúcu skladbu.

Ovládanie hlasitosti bolo vyriešené niekoľkými úhľadnými akciami potiahnutia prstom. Ak potiahnete prstom doprava, keď je zobrazené ovládanie hudby, môžete znížiť hlasitosť a potiahnutím doľava môžete hlasitosť zvýšiť.

Ovládanie prehrávania hudby Microsoft Band 2

  • Napájanie dvojitým poklepaním tlačidlo na ovládanie hudby
  • Klepnite na tlačidlo akcie raz na pozastavenie alebo prehrávanie
  • Dvakrát klepnite na tlačidlo akcie pre preskočenie na ďalšiu skladbu
  • Potiahnite prstom doprava alebo doľava pre ovládanie hlasitosti

Bez ovládania hudby chýbala Microsoft Band 2 veľmi dôležitá funkcia, ktorú by malo mať každé nositeľné zariadenie. Sme radi, že Microsoft to teraz dodal s najnovšou aktualizáciou firmvéru, neváhajte a napíšte mi komentár nižšie s vaším názorom na to, zostaňte naladení.